Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sexul in timpul menstruatiei


Recommended Posts

quote:
Originally posted by conchita uoof, eu crampe la creier nu vindec, pe bune. asta btw de emoticonul pe care ti l-ai ales sa-ti descrie starea actuala. parerea mea: nu prea e frumos sa platesti polite de la un topic pe alte subiecte ;)
Da' ce fel de crampe vindeci ? [:D] (asta asa, ca nu m-am putut abtine sa nu ma amuz...) Conchita, sincer ma intristeaza raspunsul tau. Din cite constat esti o tipa inteligenta dar din pacate jignesti mult prea usor... [:(] Eu am adoptat un ton de buna dispozitie, dar vad ca tie iti place doar sa dai palme, Doamne fereste sa indrazneasca cineva sa te citeze... Sa stii ca nu e fair-play din partea ta. Si nu stiu despre ce polite vorbesti si de ce aduci vorba despre alte topice ? Polite ? Simti cumva ca m-ai calcat vreodata pe coada si ca as avea eu vreun motiv sa-ti platesc vreo polita ? Eu (din fericire pentru mine) n-am simtit nicidecum lucrul asta. Sa stii ca eu nu-mi tin la zi nici o agenda in care sa dau buline rosii sau negre forumistilor, in scopul de a plati polite, dupa cum zici tu. Nu asta e scopul meu pe acest forum. E cumva al tau ? Acum, daca tot mi-ai atras atentia, o sa tin minte si o sa-ti ignor de acum inainte toate raspunsurile de pe toate topicele...
quote:
Originally posted by conchita cat despre Dabija, il stie tot forumul. daca ai curaj sa ii iei apararea, mergi frumos pe topicul fetelor din Japonia, sa te vedem acolo [alcool]
Ti-am mai spus o data, dar ma vad nevoita sa repet. Uite ca pe Ninja nu-l stie chiar tot forumul, na... E prima oara cind dau de el si pur si simplu m-a amuzat. Hai, taiati-mi capul pentru asta ....[bruta] Cit despre partea cu "curajul" de a-i lua apararea, sau de a fi "avocatul diavolului" (sint vorbe mari pt. intentiile mele amarite...), nu cred ca e cazul sa-i ia cineva apararea, din cite vad se descurca si singur. Si ca sa-ti spun drept, mersi de invitatie, dar prefer sa-mi aleg singura topicurile la care particip. Si nu simt nevoia sa demonstrez nimic, nimanui..., asa ca n-ai sa ma "vezi acolo". Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by iubibubi
quote:
Originally posted by Ninja
Neah. Tu? Daca esti pe stop, iti dau eu play, te risti? Someday, I'll invent a device to stab people in the face through the Internet [img]http://www.stopstart.fsnet.co.uk/mica/ranton.gif[/img]
sincer? nope! nici pe stop, nici pe verde. cand si daca vei mai creste, poate. altfel, cosurile imi taie efectiv apetitul... si mai e ceva - am sentimentul, din cum scrii, ca "play" pentru tine inseamna, deocamdata, doar "uite-o ba, p-aia, ce tatze areee, moamaaaaaa", iar restul "bataturi si prosop"... oricum, tinem legatura, potential cred ca ai, asa incep toti, nu-ti face probleme... :))))))))))) http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
iubi,[cool][:D][pup].....[flo] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...