Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce sunt fetele complexate?


Recommended Posts

e o intrebare destul de des intalnita.Cum sta de fapt treaba si de ce noi fetele suntem asa de fraiere?raspunsul e ca nu stiu.Noi trebuie sa facem atatea eforturi,nu spun ca baietii nu renunta[xx(]la unele chestii pt noi.De ce fetele mici,plinute nu sunt bagate in seama?totusi unele dintre ele au niste prieteni de-ti vine sa-i mananci[il].Cum sta de fapt treaba?[batcap]de ce lucrurile nu sunt asa?[cina2] L.G
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu inteleg ce vrei sa spui. Cine e complexat? Si de ce? Fetele plinute... Ce e cu ele? De ce au prieteni de iti vine sa-i maninci?... Ce te doare pe tine ca sint plinute si au prieteni?... Si ce ai spus tu despre fete ca sint "fraiere"... Scuza-ma, dar "stupid is as stupid does"... Alice (o fata care toata viata a fost "plinuta" dar nu e fraiera deloc!) Oh, si care intodeauna avea prieteni "de-ti vine sa-i maninci"... Cel mai sexi organ e creierul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alyssa, cred ca o judeci gresit pe sailor-moon. nu cred ca, ce a spus, a spus cu rautate [flo] cred ca, pur si simplu, se intreba de ce noi, fetele, femeile, suntem complexate de unele probleme de ordin fizic (cum ar fi, de ex, daca suntem plinute, sau scunde), pe cind barbatii nu-s asa de complexati. pe linga asta, completa cu faptul ca unele fete nu au aceste complexe, si chiar au prieteni/soti aratosi (deci si fetele mai scunde/plinute au "cautare"). poate ca-s eu mai pacifista, nu stiu, dar eu nu am vazut nici un pic de rautate in ce a scris sailor-moon. sailor-moon, sa stii ca si baietii/barbatii au complexe, din cite am vazut si in filme, mai ales cind e vorba de cit de "dotati" sunt [:D] fiecare are un complex, sa nu iti imaginezi tu ca barbatii nu se gindesc la diverse chestii ce-i rod, cind pun capul pe perna [:D] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc de raspuns.Ce am vrut sa spun nu este faptul ca fetele plinute sunt fraiere.Nu am avut nici o intentie sa le jignesc.Dimpotriva.Eu doar ma intreb de ce fetele si femeile au o predispozitie la unele "complexe" imaginare sau reale.Ce ii atrage pe barbati la o fata?Corpul,inteligenta ,pofta de viata?Raspunsul nu il stiu (pt ca nu sunt barbat,dar si ei cred ca au pareri impartite).Sunt de parere ca ar trebui sa ne simtim bine in pielea noastra si sa ne acceptam asa cum suntem;sa ne iubim si sa ne rasfatam noi,inainte sa asteptam sa o faca altii.Sunteti de acord? L.G
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Sailor-moon,nemultumite si complexate o sa fim o viata intreaga,ba ca avem parul cret si-l dorim drept, ba ca sintem prea scunde si ce bine era daca eram mai inalte un pic ,ba ca ne-am ingrasat(vesnica noastra problema)...etc.Ai intrebat de ce unele femei au diverse complexe si care ar fi cauza?Pai pe de o parte dorinta fiecaruia de a tinde spre perfectiune,apoi dorinta de a atrage persoana iubita,poate de ce nu si dorinta de a avea succes. ce-i atrage pe barbati la o femeie,pai e normal ca la prima vedere se creeaza acel clic la un barbat,si de aici poti divaga mult de tot.Tot ce pot sa-ti spun e ca dupa umila mea experienta, barbatul care te iubeste te va iubi asa cum esti tu, si nu-i va pasa ca esti grasa ,sau prea inalta, ca esti slaba sau ca esti fotomodel.Frumusetea trupeasca e trecatoare cum bine a zis cineva, si ce conteaza pina la urma e sufletul omului nu? simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...