Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by simonaM
pozele sunt facute in fata unei biserici din kitchener. eu m-am casatorit in canada(pt ca sotul meu nu avea acte pe atunci,iar eu aveam green card).......[:D]iar acum la detroit=troy. o sa va mai trimit niste poze sa vedeti cit am fost de grasa si cit sunt acum de slaba.....de la 217 pound[:D]...la 160. mona78
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/mona78usa/my_photos [grasa].....am sa va mai trimit niste poze(le-am facut azi si o sa le pun indata aici.) o noapte buna fetelor americancelor[flo] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
maah, voi jucati de-a v-ati ascunselea? unde ati disparut asa in gasca? [bibe]
io-s p-acilea, pasare de noapte. bagi si tu o "barfa", ceva, de la intalnirea cu dc? cum va distrarati? http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iubibubi io-s p-acilea, pasare de noapte. bagi si tu o "barfa", ceva, de la intalnirea cu dc? cum va distrarati?
asa, deci si sotul tau se uita la Sopranos la ora asta? :)) a fost extraordinar, n-am cuvinte. sunt niste oameni absolut minunati si abia asteptam reeditarea intalnirii. la povesti eu zic sa-i asteptam pe ei ca eu nu prea le am cu descrierile si e mai frumos sa spuna ei cum i s-a parut lui Andrei peste tot. [flo] pupicuri si Andreiasului tau, e un copil super-dulce [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai si eu inainte de a ma duce la culcare sa va dau o salutare. Simonavazutam pozele. Felicitari pentru faptul ca ai tinut cura de slabire si ai reusit sa slabesti... arati bine ... da mai ai un pic de slabit... bafta... (sper sa nu te superi). Astazi a fost o zi superba ... cu vant de la nord -asta inseamna fara gaze care pisca- si un soare nemaipomenit ne-am lafait pe afara pana ne-am saturat. Alex a avut fun toata ziua chiar daca m-i sa sculat la patru dimineata si a refuzat cu desavarsire sa mai adoarma. Acum ma duc si eu la culcare ... sotul ma trage de maneca... va pupic si asteptam detalii despre cum a-ti petrecut in weekend. Pupici! mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...