Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(9)


Recommended Posts

thankyou fetelor. astea sunt poze putin mai vechi de anul trecut....de pasti o sa mai pun poze cu mine ...acum sunt mai slaba. lia ,stiu ca mai trebuie sa slbesc[:D]....ca vreu sa te ajung pe tine.....haide ca iti mai dau de la mine[:D].orcum pina in decembrie ce merg in romania.....vreau sa ajung poate la 135 de pound...pina atuncia chin si vai....dar s-o meritat.sunt foarte[bis]bucuroasa. si eu fetelor ma tot gindesc ce sa fac de pasti...dar foarte putin ca suntem numai doi. fetelor gagicilor...am vazut ca altele faceau modele pe ou cu ceara si pe urma le punea in culoare.......stiti careva cum se numeste ceara aia?sau e buna ce-a depilatoare?(pt decorat ouale) sa fiti iubite!!!!!!!! mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Simona, creionul de care vorbesti se numeste wax decorating pen/wax pen si il gasesti acum, cu nebunia de oo de Pasti, mai peste tot (cred eu). Incearca pe la magazinele de crafts, gen Jo-Ann sau ce ai tu prin zona. Daca nu gasesti, iti trimit eu unul, numai da-mi de veste-poveste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!! Am scapat cu bine de amniocenteza! A fost mult mai simplu decit ma steptam, nu inteleg de ce atitea povesti infricosetoare... Laura_Oprescu, Andrada, Iubibubi, Mihaelabebe, va multumesc pentru incurajari... Si nu in ultimul rind: ESTE BAIETELLLLLL!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kim222
Buna dimineata!!! Am scapat cu bine de amniocenteza! A fost mult mai simplu decit ma steptam, nu inteleg de ce atitea povesti infricosetoare...
pentru ca la lume ii place sa povesteasca despre ce este rau...
quote:
Si nu in ultimul rind: ESTE BAIETELLLLLL!!!!!
felicitari!!!!!....si acum vine partea cu numele ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...