Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(9)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by super-lia Ma bucur sa vad ca toata lumea e bine si ca MN are o bila neagra .. pupici!
hey hey hey ... te bucuri de necazul omuli?! unde este bila ca nu o vazusesi? mn..fetitza cu bile negre...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineta, Anamaria, ninge si la noi, scolile sunt inchise. Si cand te gandesti ca noi mergeam pe jos prin nameti la scoala. Irina, eu am cumparat din Germania de la o farmacie, dar numai medicamente care nu necesitau reteta, nu stiu cine a cumparat din alea fara reteta, daca iti aduci aminte cine a fost, spune-mi si mie, ca ma intereseaza. Site-ul asta de unde am luat eu vindea si cu reteta, dar n-am idee cum trebuie sa le-o trimiti. Si raspunsul, e da, ce am cumparat a ajuns, insa transportul a costat 30 de euro, si pachetul avea 4kg.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata buna [:)] si eu tot la cafea(de vreo doua ore)si un bagel. anamaria, sa stii ca deja salivez cu gandul la scovergile tale cele trei. super lia, bine te-ai intors, ma bucur ca v-ati simtit bine, povesteste si tu un pic despre pensacola daca ai timp :) conchita, distractie placuta cu socrella si cu mirela et. comp. pliz de te uita pe ym la mesagii [:)] mircea, asa e, ai dreptate cu diferentele-alea fir-ar ele sa fie. laura t., la ce agentie mergi pt. pasaport? noi aici il facem la posta, is curioasa daca si acolo e la fel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...