Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ciao Darwin. Ce-i asta?


Recommended Posts

Din cand in cand urmaresc Observatorul de la ora 19 (Antena 1) pe Net, inregistrat. Si intotdeauna apare reclama la o emisiune "Ciao Darwin" . Din reclama mi se pare o porcarie de zile mari. Asa este? Ce e cu emisiunea asta? Acum cica e ceva cu soacrele contra gineri. Si se bestelesc aia ca la usa cortului. Mai apare si un manelist... Are succes? Cand e difuzata?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Asta si este Lauraa..o porcarie de zile mari!!O emisiune care promoveaza incultura, prostia si obscenitatea. Habar n-am daca are succes, se difuzeaza seara,( nu stiu in ce zi din pacate) oricum nu la ore f tirzii astfel incit daca pune mina cupilu' nesupravegheat pe telecomanda poate admira in voie sinii doamnelor care se plimba prin platou. Circotasii de la Prima comentau tot timpul pe teama acestei emisiuni..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, este cea mai stupida emisiune de care am auzit vreodata in umila mea existentza, de ce spun "auzit" fiindca nu am rezistat sa privesc mai mult de 5 minute din ea. Nici eu nu stiu la ce ora se difuzeaza, am vazut secventze la carcotashii de pe Prima, dar am fost odata in vizita la cineva si gazdele se uitau la emisiunea asta si nu au vrut sa schimbe programul. Creierul meu a fost pur si simplu torturat de prostia invitatilor (oameni simpli, care pentru bani spuneau cu voce tare in emisiune ce l-i se dicta in cashti) spre deliciul spectatorilor si al telespectatorilor din anumite categorii, la care nu am sa le spun nicicum, ca sa nu supar pe cineva. In plus, printre figurantii din emisiune, pentru atractie si audienta, se numara niste gagicutze sumar imbracate, cu sanii atarnand la vedere, la ore la care copiii se uita la TV si fara bulina nu stiu de care, care sa indice o limita de varsta admisa. Parerea mea si a multora: o emisiune subculturala, groteasca si superstupida.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Laura , nu pierzi nimic! Este o porcarie super regizata in care , asa cum zicea roxana, oameni simpli sunt pusi sa pozeze in inculti si mahalagii , pentru audienta emisiunii. Abunda in limbaj obscen , invective , nuditate. De regula se difuzeaza joi la Antena 1. Am vazut o emisiune cap-coada , de curiozitate si , fara sa fiu adepta telenovelelor de pe Acasa TV , am tras concluzia ca daca as avea acces doar la Antena si Acasa , as alege telenovelele. Toate bune! Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor aveti dreptate si totusi de ce se difuzeza la o ora de varf? Pentru ca are audienta, zic eu. Iar daca are audienta inseamna ca majoritatea oamenilor din tara asta sunt asa ca emisiunea, adica stupizi, inculti, grotesti, etc, etc..... sau ce? ca nici eu nu mai inteleg nimic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura mi-a venit in minte un exemplu mai "tare": cat de prost poti sa fii sa raspunzi Fram Ursul Polar, Frankenstein sau Fallus in loc de generalul Franco ?????[alcool][bang][alcool] Cat de ... poti sa fi sa-ti vina sa si razi cand vezi o femeie de la tara raspunzand cu cuvintele astea? In loc sa stea la ea acasa sa aiba grija de nepoti sau de recolta de toamna vine si se prosteshte in fatza natziunii...Dar cati mai sunt...si catzi or sa mai fie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu oservatorul pe net l-am descoperit de cind am aflat ca pot vedea reportajul despre Cristi in direct ,din curiozitate am intrat si ieri seara alaturi insa la "Canalul de Stiri" si am vazut si reclama asta ,mai oameni buni ,plecata de acasa de mai bine de trei ani si fara sa mai am acces la televiziunea romina vad asta pentru prima data si ma SOCHEAZA!ori eu m-am obisnuit cu prezentatoarele bine imbaracate si cu emisiunile care nu sint pt copii bine marcate si difuzate la ore de noapte ,ori.......fac si italienii emisiuni despre soacre si nemtti si francezii ,(vorbesc de pe unde am putut si eu sa vad )dar la noi ....e esit din comun daca nu se baga intr-o emisiune animatoare trei sferturi dezbracate nu se simt bine televiziunule noastre ,eu una am fost tare dezamagita ieri seara ca sa nu va spun scirbita sa sara in capul meu cei de acasa sa-mi spuna ca "am uitat de unde am plecat" daca asta inseamna ca am uitat de unde am plecat atunci "DA"! dragilor am uitat de unde am plecat! semnat circotasu de seara,[flo][flo][flo][flo] Aura&Luca,2 ani! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://yamafoto.com/?ref=6538
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...