Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ciao Darwin. Ce-i asta?


Recommended Posts

O PROSTIE!!! Am urmarit intr-o duminica, erau femeile casnice contra celor de afaceri. Efectiv mi s-a facut greata. Eu nu stiu cum te poti duce la asa o emisiune. Niste gesturi urate, urate, adica te intorci cu spatele si arati fundul, ba chiar se mai si bateau cu palma peste el. Intr-un singur cuvant GREATZA! Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si noi ne-am abonat la Pro Tv pe net. Pe langa stiri, si programe de umplutura, sunt niste "episoade" zilnice cred, in Ro: "La bloc" si "Casatorie de proba". Nu am vazut in viata mea asa ceva, niste porcarii, chiar urmareste lumea? Nici nu stiu daca cei ce joaca sunt actori,niste ridicoli. Nu's ce sa zic, ei chiar se cred haiosi cu glume ieftine, sex in grup, sau la gramada samd. Dezgustator. Nici cu buletinul meteo, nu-mi este rusine, niste puici dezbracate, cu bluze plasa, sutiene cat o gamalie, si fustitze cat o palma. Dar de, asta se cere, si asta-i moda, cat mai goala, ca altfel nu vrea sa afle lumea starea vremii!!![alcool] In orice caz, este distractiv! In rest imi place TV romana, si Stirile de la Observator. Inca nu am vazut nimic cu "Ciao Darwin". Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciao darwin este o productie lazarov .o chestie in care doua grupari se bat la punctaj si fac pe bufonii .o mare magarie unde romanii se duc sa demonstreze cat sunt de prosti .Si di raspunsurile pe care le dau am tras concluzia ca nu pot fi chiar asa de prosti ,deci sunt platiti ca sa faca pe priostii la televizor .Ca altfel nu-mi explic cum concurenta din categoria femeilor destepte N-a stiut sa numeasca piramidele din Egypt ba mai mult soptindui-se initialele a spus in loc de KEFREN kEFIR. sI MULTE EXEMPLE DE GENUL ACESTA .e GROTESC ,DEZGUSTATOR .pARCA VREM SA NE IMPROSCAM CU NOROI DIN CE IN CE MAI MULT. anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca emisiunile de "entertainment" nu prea mai exista - cel putin cele de la noi sunt un fiasco total. Sau poate nu mai au oamenii idei sau poate asta se cere ?[bang] Mai bine ma uit pe Animal Planet sau Discovery... Andra mamica lui Matei (6 saptamani) si Andrei (4 ani si 6 luni) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei , nu stiu ce este cu Darwin asta de la Antena 1, dar stiu ca exista , pe langa alte porcarii, si aici in state o emisiune, pe care nu merita sa consumi curentul electric cu TV-ul, si se numete "Jerry Springer Show" . Cu cativa ani in urma am vazut si la Pro TV parca niste emisiuni de astea inregistrate. T-i se face lehamete cand vezi o grasana ca se dezbraca in scena, pentru ca a parasit=o iubitul pentru una trasa prin inel. Si astea la ora 2.30 dup amiaza!Intradevar cenzureaza ei unele parti intime, dar la urma urmei tot aia este! Asa ca au de la cine copia romanasii nostrii, emisiuni cu care cred ca-si ridica audienta! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iubibubi
da' de unde numele asta, "ciao darwin"? la ce s-au gandit? http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
adica daca te uiti la emisiunea [bang][bang][bang]asta poti sa-i spui pa pa lui Darwin saracaul, ca nu a avut dreptate cu teoria lui evolutionista ....ca pana si maimutele sunt mai destepte decat cei care participa la panarama din studiou....adica-ti lasa asa un gust amar de ce sunt in stare unii semeni de-ai nostri si-ti pui intrebarea daca merita sa traiesti in lumea civilizata sau s-o iei la fuga si sa te ascunzi in jungla ??? [mariaj][V][duel][:(!][haibat] Piskotel si Ruxybel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[mariaj]E o mare porcarie (porcarie e prea putin spus).cred ca nu rezista nimeni mai mult de 5 minute fara sa se inerveze la culme.pe mine ma scoate din sarite numai gandul la aceasta emisune ,nu am reusit niciodata sa vad mai mult de 2min. din ea si nici nu o recomand cuiva .pupici dulci[pup] lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...