Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recomandari vopsea de par


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Raluca- unde langa Mitropolie? tratamentul de par asa se cheama? sau asta este firma? Multumesc, Andra mamica lui Matei (6 saptamani) si Andrei (4 ani si 6 luni) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Votez tot pentru L'Oreal - Recital, mie mi-a fost tare bun, dar am folosit cu succes si Wella si Garnier - dar vezi ca la Garnier nu mi-au iesit totdeauna culorile asa cum arata pe cutie - si eu sunt satena inchis, spre negru. Spor la vopsit Carmen http://community.webshots.com/user/carmen77102
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie tot l'oreal imi prieste!L'Oreal Preference si Excellence sunt destul de bune ! Si am ajuns la concluzia ca produsele profesionale sunt de 10 ori mai bune decat cele care se gasesc la orice magazin de cosmetice. Si un sfat: in afara de vopsea, conteaza foarte mult si cu itzi speli parul(shampon, balsam, masca). Astia sunt unii dintre factorii care dau rezistentza si stralucirea culorii. Multa bafta si sa itzi iasa culoarea pe care ti-o doresti![hippi] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Firma care comercializeaza produsele L'oreal si Kerastasse in Rom se numeste Top Line. Ei livreaza in generalm mai mult coaforurilor -pentru ca au doar produse profi, dar eu am fost acolo si mi-au dat si mie. Firma Kerastasse are sampoane si masti de par, balsam, tratament, etc pentru majoritatea problemelor, dar trebuie sa mergi sa vezi ce iti recomanda (ce tip de par ai, daca iti cade, daca e vopsit, etc). Produsele sunt cam scumpe, dar eu zic ca merita: eu cand am fost erau cam asa: o sticla de sampon Intensse Repair - par degradat - 1l era cam 1 mil. Pe mine m-a tinut foarte mult timp (cateva luni bune) si eu am parul lung si cret, o masca de par cam 500.000. Oricum sunt mai ieftine decat daca le iei de la coafor. Magazinul este langa Mitropolie - unde este statia de tramvai, cum incepe panta spre Rahova, exact pe colt, pe partea stanga , la parterul blocului. Cel putin acolo erau in toamna, sper ca nu s-au mutat. [quote]Originally posted by Andruska
Raluca- unde langa Mitropolie? tratamentul de par asa se cheama? sau asta este firma?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...