Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine a mers in vacanta la mare....


Recommended Posts

....in Franta sau Italia? Caut informatii sigure depre hoteluri/preturi/atmosfera/distractii. As vrea un hotel aproape de plaja la un pret extrasezon(intentionam sa mergem in mai). A! Si trebuie sa va mai spun ca vom merge si cu catelusu nostru ca nu avem cu cine sa-l lasam. Daca subiectul mai e pe undeva dati-mi si mie de stire. Pupici, Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am fost in Italia, Bibione, la cca 80 km de Venetia. Superb! Asta in 2001. Anul asta as vrea tot Italia si tot pe-acolo. E un parc de distractii maricel, si locuri mult ept copii cu masinute etc. Plaja lunga si amenajata cu un fotoliu, un pat si o umbrela pt fam. Asta a intrat in pret. Noi am inchiriat un apart. intr-o vila. Avea 2 camere si bucatarie, baie. Totul utilat, numai lenjerie si prosoape trebuia sa-ti iei de acasa, altfel le plateai. Maer linistita, ca la Mamaia. Mergi 50m in larg pina iti vine cit de cit peste briu. dar pt copil (fetita avea 1 an jumate) a fost super. Iti recomand cu caldura aceasta statiune sau cele din jurul ei. Aveam un plian pe-acasa. O sa ma uit sa vad daca gasesc o adresa de link sa-ti zic, sau da o cautare cu google dupa Bibione. In Franta nu am ajuns la mar. Pe mine ma tenta anul asta Spania, dar.......acum, dupa 11 martie, imi e tare frica, asa ca directia va fi tot ITALIA Ralu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,si noi tot in Italia am fost,la Riccione(8 km de Rimini si la vreo 20 km de San Marino),in provincia Emilia Romagna. A fost superb!Am locuit intr-un apart.de vacanta cu 2 camere,2 terase,bucatarioara si baie si am mincat pe la restaurantele din zona,la copil i-am mai gatit cite ceva prin camera dar rar pt ca a mincat si ea cu noi pizza,paste,pui la gratar si altele permise la virsta ei. Plaja e privata si e f curata,amenajata(la fiecare sector era Baby-Park cu tot felul de minunatii pt cei mici),se platea cam 12 euro/zi la 2 persoane. Noi am luat biletul prin Interhome(www.interhome.de) si daca faci rost de catalog sau pe net gasesti tot felul de hoteluri sau vile in care e permis si cu catel.De ex,in vila in care am stat noi doar in unele apartamente era voie cu catel. In Riccione e un parc minunat si urias de distractii,"Aquafun" se numeste plus ca in zona sunt tot felul de obiective turistice...noua nu ne-au ajuns 2 saptamini si cred ca in vara vom merge iarasi [bis][bis]. Concediu placut! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...