Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 129
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sunt tare amarata, Monty nu a dat rezultate la mine....Scarsdale mi se pare mult prea complicat, si nici nu suport sa mananc grapefruit ca ma tavalesc de durere de stomac, asa ca o sa incep disociatul pe care l-a tinut Crisia, sper sa ma ajute...Probl. e ca eu nu mananc carne, dar vad eu cum o sa ma descurc... Acum, inca o chestie...am inteles vorbind cu cineva care a fost internata la Parhon pt. slabit, ca in zilele...delicate din luna nu slabesti deloc, nici nu are rost sa te chinui...voi ce stiti din propria experientza? V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinna, nu cred ca e o tragedie ca nu ai spalat pestele. Oricum, banuiesc eu ca nu se poate "spala" complet uleiul, tehnic (am stat si m-am gandit) nu prea stiu cum se poate face, daca carnea nu se faramiteaza, si pe urma conteaza rezultatul: -4kg in 6 zile? Am inteles corect? Eu zic ca e super! Ieri am dat bani pe ceva ce se numeste "8 minute dimineata" care promite cate 1 kg in minus pe saptamana fara un regim strict, doar cu 8 minute de exercictii zilnice. Ideea e sa construiesti muschi care sa arda grasimile. Daca o fi adevarat, va voi spune. Mi-am propus sa fac si exercitiile in paralel cu Scarsdale. Tot ieri mi-am facut si pozele "dinainte". Victoria, sigur ca tu esti singura care decizi ce regim e potrivit pentru tine... Vreau doar sa precizez ca daca mergi la link-ul dat de Kiki poti gasi detalii interesante despre Scarsdale: ca exista o varianta si pentru vegetarieni, ca grapefruit-ul poate fi inlocuit cu alte frucre de sezon ( 1/2 cana de ananas proaspat sau 1/2 mango, sau 1/2 papaya, sau 1/2 pepene), etc. Bafta! Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]fetelor.cum stati cu slabitul? uite am promis ca o sa va trimit poze sa vedeti cum am fost eu pina in iunie si cum sunt acuma. http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/mona78usa/my_photos dar am avut o ambitie mare si inca mai am ...dar mai vreau sa mai dau ... eu va doresc o dumineca. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simona....jos palaria!!!!![cool] ce dieta si cat timp?????? chatonel,e prima data cand aud de faza asta..ca si eu sunt uimita ca tin cura strasnica si nu se mai da jos un gram,ba chiar se pune[bang]..si la inceputul lunii am dat jos 3 kile in doua saptamani. de maine ma bag iar numai pe iaurturi si salate...asta e regimul care merge la mine...pana la Pasti vreau sa mai dau jos macar 5 kile..si pana la vara inca 10,sper sa reusesc!!! http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by Laura B
Victoria, sigur ca tu esti singura care decizi ce regim e potrivit pentru tine... Vreau doar sa precizez ca daca mergi la link-ul dat de Kiki poti gasi detalii interesante despre Scarsdale: ca exista o varianta si pentru vegetarieni, ca grapefruit-ul poate fi inlocuit cu alte frucre de sezon ( 1/2 cana de ananas proaspat sau 1/2 mango, sau 1/2 papaya, sau 1/2 pepene), etc. Bafta! Laura Laura, ai dreptate, dar...ce sa ma mai ascund dupa deget, mie nu-mi plac fructele..le mananc din obligatie ca stiu ca-s sanatoase, dar..si daca le mananc dimineatza, ma doare tare stomacul...vad ca Scarsdale e f. echilibrat, dar cred ca mie imi trebuie ceva mai drastic.. Succes la slabit la toata lumea, V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]....mamicadulce,multumesc mult ...eu tin regimul unei americance care a slabit foarte mult ..60 de pound in 2 luni. daca vrei sa iti spun despre regim o sa iti scriu pe PM, sa nu se supere fetele de aici[si-eu] ca ma bag si eu cu regimul meu in seama. o zi placuta tuturor.[grup]tuturor.[flo] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...