Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (13)


Recommended Posts

Hristos a inviat! Si pupici! Trebuie sa va dau de veste..am slabit cu regimul Yin-Yang,pe care l-am postat acum vreo 3-4 saptamani..desi nu l-am tinut tot timpul,am trecut de "platou",in sfarsit!Cu toate ca m-am infruptat de-a binelea de Pasti, ca tot omu'..am tot 58 de kg!!! Vreau ca pana in august sa ajung pe la 50,48 daca se poate,e bine..deci o iau incet. Succes celor care se apuca de luni de dieta..si nu numai.Va tin pumnii [flo] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 129
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine v-am regasit! [grup] Nu am mai postat nimic in ultima saptamana pentru ca nu avea rost: de-abia acum am ajuns sa vad fundul frigiderului; deci, de luni trec din nou pe regim si exercitii. Vestea buna e ca nu am pus la loc tot ce am reusit sa dau jos inainte de Paste (din putinele kilograme slabite, am pus la loc doar 1Kg). Spor la slabit! [flo] Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primavara lui 1997 am inceput sa ma ingras (avem atunci 50 kg la 1,68) peste tot maini, picioare, coapse, fund, fata, etc. Inainte de a ma apuca de disociat avem aproape 70 kg. Dupa 1 luna am slabit 5 kg de peste tot. Sunt persoane care se ingrasa numai la coapse si fund, ele chiar nu stiu cum slabesc. Eu am norocul ca am pus peste tot si tot de peste tot dau jos. Spor la slabit Silvana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Eu ma las...nu mai tin nici o cura.[bang] Stiti ce patesc? Ma stresez de pomana. Ma apuca nervii daca stiu ca n-am voie aia sau ailalta. Am sa fac altceva: dau afara din frigider tot ce e nasol si ingrasa, o sa manance mai dietetic si barbatul ca nu strica, am sa-mi pun in farfurie si pe urma pun la loc in cratita jumate. Am sa iau un termogenic (am si comandat de la un magazin de suplimente) si am sa alerg impreuna cu sotul de 2 ori pe saptamana. El tot vrea sa alerge maratonul (nu radeti ca a si alergat odata 30 de km) as putea de pilda sa mai sar coarda o data pe sapt. Cica e un sport f bun, se maseaza tesuturile. Ma rog, eu ma gandesc la bietii mei vecini de dedesubt ce-or sa zica daca oi [hop] vreo juma' de ora sau o ora.... Voi ce ziceti, e un plan bun? Astrid si micul Harald
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...