Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 129
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara fetelor! Am si eu un necaz,nu gasesc nimic din cereale integrale:paine,biscuiti?Nimic si caut innebunita in tot orasul,am gasit doar pe net ceva dar scumpisor + taxe postale ,nu merita! Vreau sa intreb daca nu cumva sunt Timisorence deale mele sa-mi vanda un pont ,sunt? Ione` www.saracut.go.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ionela-roxana
Buna seara fetelor! Am si eu un necaz,nu gasesc nimic din cereale integrale: paine, biscuiti? Nimic si caut innebunita in tot orasul!
La magazinele mari e bine sa intrebi personalul - cerealele integrale nu sunt la un loc cu celelalte, crackers-ii integrali nu sunt la acelasi raion cu cei normali, etc. Cel mai bine intrebi pe cineva care lucreaza in magazin. Nu se poate sa nu fie intr-un oras ca Timisoara. In abundenta de marfuri din supermarket-uri, cand te invartesti printre atatea stive si rafturi pline, e greu sa gasesti ce cauti, mai ales daca nu stii cum arata ambalajul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvana75
Fetelor, spuneti-mi va rog care paine nu ingrasa, cea neagra sau cea cu cereale? Multumesc Silvana
eu ma gindesc ca numai painea alba ingrase. nu stiu,pt ca eu nu mai maninc cu paine de 4 ani....nu stiu ce sa iti spun. eu cred ca amandoua sunt bune(am citit undeva intr-o revista ca nu trebuie sa maninci mai mult de 3 feli de paine pe zi,binentele pt cele care tine dieta) don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!Sunt Alina! Dupa a sarcina care a trebuit sa fie intrerupta la 12 sapt.pentru bebe era mort de la 9 sapt.,printre altele, ca sa-mi pot reveni, am vrut sa ma apuc de o cura de slabire.Va citesc "scrierile" de vreo saptamana.....si....m-am hotarat! Supa de varza i tot ceea ce mai vine pe langa ea....pentru ca eu trebuie sa ma satur! Aaaaa si sunt din Constanta. [grasa][hop][biz] Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt colegele mele de suferinta? Am ramas singura? In ultimele doua saptamani ma lupt cu morile de vant. Dupa Pasti am reinceput disociatul dar merge destul de greu - 1.500 kg. Acum sunt si inainte de rusii si sunt cam balonata dar vreau odata sa fiu si io slaba si frumoasa[q]. In total am dat jos cam 5 kg in doua luni dar cu multe intreruperi si la fel de multe abateri. [pup] Silvana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...