Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (13)


Recommended Posts

Draga Laura B, si eu sunt in a 5-a zi de Scarsdale si sunt suparata. In primele 2 zile am dat 2 kg. mai incolo ...nimic [bang]. Am papat exact ce scrie in dieta , nu m-am abatut deloc. Daca pana luni nu mai am rezultate renunt, sunt foarte trista.[q] Fetele care tin Scarsdale cat ati dat jos? [pup] Dana&bb Andy(1 an si o luna)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 129
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Dana_
(...) Daca pana luni nu mai am rezultate renunt, sunt foarte trista.[q]
Dana, parerea mea e sa nu disperi. Se stie ca fiecare organism reactioneaza diferit la diversele diete existente. Eu, de exemplu, cand m-am hotarat sa slabesc mi-am spus asa: fie ce-o fi, regimul pe care m-am hotarat sa il tin, il tin doua luni ca sa aiba timp sa "lucreze". Daca dupa doua luni nu vad rezultate clare, il schimb. M-am mai gandit ca atunci cand m-am ingrasat nu am pus pe mine mai mult de un kilogram pe saptamana; nu pot avea pretentia sa le dau jos mai repede. Asa ca... [flo] Moralul sus! Succes la toata lumea! Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am inceput promitator,am dat jos vreo 4 kile de la inceputul lui martie,apoi m.am destrabalat vreo doua zile,ca altfel nu pot spune si s.a pus inapoi un kil [bang][bang]...acum ..nu se mai clinteste nici un gram,nu stiu de ce...si eu care aveam de gand sa mai dau jos 5 kile pan la Pasti[bang][bang] in seara asta am papat ciocolata ,dupa o luna de pauza,cu ea pe masa permanent[:D]dar trebuia sa pap ceva dulce[q]..macar e bine ca mi s.a facut greata dupa doua bucatele... va pup siva tin la curent...sper sa am numai vesti bune..acum realizez cat te poate deprima un kil care nu se misca....daramite restul pana la 20 cat am de dat jos[q][q][q] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Astazi este luni, ies la raport. Dupa prima saptamana de la revenirea la Montignac am reusit sa ajung la 65kg!!!!!!!!! Adica am dat jos cam 1.5 kg. Evident ca de acum ritmul de slabire va fi altul, dar mai am doar 5 kg pana la obiectivul stabilit : 60 kg pana la vara ( adica pana in iulie). Cred ca n-am mai avut 60 kg de ani buni ( in clasa a opta aveam 62kg si 1.62m [:D]) Am tot cautat o poza ca sa o pun la inainte, dar cele facute la mare acum 2 ani sunt topless [ups], incerc totusi sa gasesc una ... Va tin la curent si va astept cu intrebari despre Monty. Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetele. si eu la raport. de 2 saptamani s-a dus 1 kil si umpic. dar tinind cont ca sunt in procesul de renuntare la fumat si am mai rontait chestii...eu zic ca-i bine. amr 8 kg. bafta si voua!! anda & bb edi http://users.pcnet.ro/scpcnet/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca din greseala postai in alta parte... Buna la toate "slabutzele" si bine v-am regasit! Eu una am stagnat cu disociatul, dar am stagnat si cu slabitul. Partea cea mai placuta din toata povestea asta este ca mai calc in strachini, dar NU SE VEDE !!!!!!!. Cred ca "trupusorul" meu s-a prins ca e rost de ambitie mare si nu mai depune asa de rau tot ce ingurgitez eu pe linga regim. Bravo lui! Si tot asa inainte! Ca eu am cam lasat-o mai moale. Pai, joi a fost ziua lu' barbate-miu si am fost si noi ca tot omu' sa-l sarbatorim.[bum] Si unde!? La "la mama!" care are niste portii de te sperii si bune pe deasupra[papica][papica][papica]... Asa ca m-am delectat cu o salata de ton si cu doi mici (juma' de metru bucata - va puteti inchipui?!?!?) cu o juma de kil de cartofi prajiti linga. a trebui t sa-i maninc ca doar iiplateam si nu era sa-i las sarbatoritului ca nu vreau sa ajunga ca mine. Simbata m-am dat in stamba cu fasole batuta si coliva (cu multa nuca si cu rom, si cu bombonele!!!!)[pofta][pofta][pofta][pofta], iar ieri am mincat juma de pizza mare (de aia de la Sheriff's!) Si ca sa fie masa bogata, astazi de dimineata s-a intors un coleg din delegatie in strainatate si a adus bomboane multe care trebuiau gustate. Dupa toate astea, mai pot sa sper ca stati de vorba cu mine?????? Mi-e rusine rau de tot[q][:I][porc], da toate au fost bune[;)]. V-am povestit toate astea ca sa nu mai credeti ca ati facut abuzuri dintr-o bucatica de ciocolata sau doi cartofi prajiti. Intotdeauna este loc de mai rau! Anamaria si Andrei (28.04.2002) Anamaria si Andrei (28.04.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...