Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. psiholog Cluj Napoca


Recommended Posts

De curand unei rude de-ale mele i-a fost recomandata cu caldura Dna. Prof. Dr. Doina Cosman de la Clinica de psihiatrie si neurologie din Cluj Napoca. E cineva dintre voi care a cunoscut-o personal si care ar putea sa-mi dea parerea sa personala? Multumesc![flo] "Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul."(N.Iorga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am facut seminarii cu ea in anul 3 de facultate. E o tipa destul de ok. Dar intrebarea mea este vrea neaparat sa mearga la ea sau este dispus sa incerce la cineva mai bun? Un psiholog mult mai bun este Daniel David. Daca vrei iti dau un numarul lui de telefon. Dar si D-na Cosman e ok. Anda si printesuca Carina (1 an si 5 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carina, In primul rand iti multumesc ca mi-ai raspuns. Doctorita a fost recomandata de catre doctorul ORL la care era internat tanarul de care vorbesc... Nu stim nimic despre dansa si de-asta am si scris mesajul asta. A fost la o prima consultatie si i-a prescris o gramada de medicamente "de linistire", urmand ca intr-o saptamana parca sa se intoarca pt o a doua consultatie. As vrea parerea personala a ta si nu numai... insa daca s-ar putea sa-mi dai/dati si argumentele ar fi nemaipomenit. Daca credeti ca e prea jenant, va rog sa imi trimiteti PM. "Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul."(N.Iorga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...