Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eurovision 2004


Recommended Posts

quote:
Originally posted by 1Sanziana
Am citit ca Sanda Ladosi s-a retras din concurs.Voi stiti ceva de asta?!Eu am gasit informatia in revista Vip: http://www.revistavip.net/?page=articol&id=29 Mi se pare super piesa pe care o are Germania la Eurovision.Sper ca Max sa castige!
Daaaa,in mod sigur e pacaleala de 1 aprilie...daca ar fi fost pe bune,ar mai fi scris si prin alte ziare. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu dati cu pietre, dar mie nu-mi place melodia Sandei Ladosi ... parca are tente turcesti ... Ce s-au gandit, ca daca au castigat turcii anul trecut cu o melodie mai traditionala or sa aiba si ai nostri succes cu asa ceva? Oricum eu cred ca totul e politic, ceva cu "hai sa-i dam vecinului" ... Si ce ma oftic ca iar e o melodie pe engleza ... ce, parca romana ar fi o limba urata! Sunt cam prosti la faza asta. Asa au pierdut si cu "Luna" a lor cei de la Taxi ... pe romaneste era o melodie super faina, pe engleza si-a pierdut tot farmecul. Oricum o sa ma uit si anul asta ... si binenteles ca o sa tin cu Romania!!! Irinusha - cu minunea "surpriza" de 34+ saptamani din burtica [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie chiar imi place melodia Sandei, si imi place mult si de Sanda. Am ascultat si eu melodiile altor tari, si pot spune cu mana pe inima ca multe sunt mult mai proaste decat melodia noastra. Ce ma enerveaza la Eurovision este ca e un concurs pe criterii politice, au fost de fiecare o multime de melodii aflate in fruntea clasamentului foarte proaste, niste porcarii, dar... Stirea din vip cred si sper ca e o pacaleala, nu mi-a placut deloc melodia Elenei Carstea. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 7 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, si am uitat esentialul. Super dragut grecul. Un brunet sexi, mi-a placut mult tare. Din pacate, nu am reusit sa-i ascult melodia. Si nici pe a germanului, cel laudat ca are voce frumoasa. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 7 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...