Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baton fibre pentru slabit !


Recommended Posts

Buna fetelor, Am reusit cu chiu cu vai sa mai slabesc putin prin infometari si exercitii dar simt ca nu prea merge. Eu nu am posibilitatea sa-mi gatesc de regim si nici sa tin un regim ca la carte din cauza extrem de putinului meu timp liber. Multe dintre voi cred ca ma intelegeti. Nu sunt prea grasa dar vreau sa scap de burtica si de grasimea de pe lateralele abdomenului, talie, etc. In iulie vreau sa merg la mare si ma simt atat de frustrata ca trebuie sa port costum intreg de baie. A, am uitat sa va spun ca am niste vergeturi oribile...!!! Am citit zilele trecute in Libertatea despre o firma care comercializeaza batoane pentru slabit din fibre naturale, 60 de grame, care contin toate elementele necesare unei alimentatii sanatoase si care se consuma in loc de mancare fara sa iti dai peste cap metabolismul. Mai mult decat atat, acele fibre o data ajunse in stomac se expandeaza si creeaza senzatia de satietate. Interesant nu ? Era si poza Nicoletei Luciu (care stiti si voi cum arata) si care slabise cu aceste batoane 10 Kg. Eu vreau doar vreo 5 Kg in minus si nu stiu de unde sa cumpar asa ceva. Are cineva ideea de unde se pot cumpara si cat costa ? Va sarut, Melania & Anna-Luciana[flo][flo][flo] melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Se numesc Fibrobar si eu la gasesc la un magazin tip Plafar de la Dr. Taberei 34...teoretic ar trebui sa se gaseasca in magazinele cu produse naturiste...stiu ca aveau si un site de unde puteai comanda mai ieftin dar nu-l mai tin minte...daca-l aflu ti-l scriu. V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana multumesc mult de tot !!!! Pupici multi, am si comandat 10 !!![flo][flo][flo] Sa vedem rezultatele, am auzit de persoane care au slabit super cu batoanele acestea. Deabia astept sa le incerc si eu. Multumesc inca o data, Melania & Anna-Luciana[pup] melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt batoane de slabit SILUET-Bar, nu supliment proteic si nici alea energizante, care evident nu sunt pentru slabit. Sunt bune la gust si taie senzatia de foame si aciditatea stomacala la mine. Eu le consum ca nu lasa gastrita mea sa isi faca de cap.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...