Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baton fibre pentru slabit !


Recommended Posts

Am comandat si eu Fibrobar -R, de pe site-ul de la Redis. Batoanele sunf f bune la gust...sunt ca un soi de napolitana cu ciocolata...... Eu am inlocuit masa de praz cu un baton din asta.....dar n-am slabit un gram.Si am mancat din astea 2 sapt. Pe forumul de la www.eva.ro s-a discutat despre aceste batoane..si toate fetele care au comandat asa ceva(si sunt destul de multe)..si au consumat...au zis ca nu s-a intamplat nici o minune... Sa ne fie cu iertare...dar degeaba o baga ei la inaintare pe Nicoleta Luciu....si zi ca a slabit 10 kg de la ele...ca este o chestie pur reclama. Batoanele astea...nu sunt bune de slabit...sunt bune, daca vrei sa mananci ceva dulce..si sa fie mai dietetice... dar pana la a slabi de la asa cev..e cale lunga. Anca N.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by AncaN
Am comandat si eu Fibrobar -R, de pe site-ul de la Redis. Batoanele sunf f bune la gust...sunt ca un soi de napolitana cu ciocolata...... Eu am inlocuit masa de praz cu un baton din asta.....dar n-am slabit un gram.Si am mancat din astea 2 sapt. Pe forumul de la www.eva.ro s-a discutat despre aceste batoane..si toate fetele care au comandat asa ceva(si sunt destul de multe)..si au consumat...au zis ca nu s-a intamplat nici o minune... Sa ne fie cu iertare...dar degeaba o baga ei la inaintare pe Nicoleta Luciu....si zic ca a slabit 10 kg de la ele...ca este o chestie pur reclama. Batoanele astea...nu sunt bune de slabit...sunt bune, daca vrei sa mananci ceva dulce..si sa fie mai dietetice... Dar pana la a slabi de la asa ceva..e cale lunga. Oricum..va doresc succes...poate aveti noroc...dar sa fiti si realiste Anca N.
Anca N.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, nu am primit nici un baton pana acum.... dar ieri seara mi-era o foame....in consecinta am cumparat de la un plafar un baton (17.000 !!!!) si mi-a taiat foamea. Nu stiu daca vom slabi noi din astea, dar e clar ca-ti taie pofta de mancare ore bune. Cel putin la mine a mers. Nu stiu daca iti perturba metabolismul insa.Daca mancam doar seara, si inlocuim deci masa de seara, cred ca nu vom pati nimic. Nici eu nu cred ca Nicoleta Luciu a slabit de la ele, dar o colega mi-a povestit ca mergand la sala a cunoscut o tipa destul de grasuta care s-a transformat cam intr-o luna intr-o silfida !!!! De la batoane..., dar nu slaba ci scheletica, cu oasele fetei iesit in relief, am inteles ca arata chiar foarte urat. Probabil ca era atat de disperata ca a inlocuit toate trei mesele cu batoane, eu una nu as face asa ceva, pur si simplu mi-e frica. Melania & Anna-Luciana melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, astazi am ridicat de la posta coletul cu 10 buc. de Fibrobar... au venit dupa 3 zile (le comandasem Luni). Eu si al meu sot tinem dieta Montignac (eu am slabit intr-o luna 4 kg.)... si vrem ca aceste batoane sa le papam la masa de pranz, sper sa rezistam 4-5 ore pana la cina :) Pupici, succes mult si voua!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara, cand am ajuns acasa ma astepta COLETUL! Luni, cand am citit subiectul (si am dat si comanda) mi-a ramas gandul la ele (voi sunteti de vina[ispita]) si m-am oprit la Plafar de unde am luat 1 buc cu 21.000 lei!!!! Mi s-a parut excelent. Dar nu vreau sa maninc decat atunci cand, fortata de imprejurari MOR DE FOAME, si nu pot manca nimic Montignac. Va pup. PS: Vine comanda, stati linistite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu din toamna- din noiembrie- m-am luat dupa colegele mele de serviciu si am inceput sa maninc din cind in cind cite un baton...la inceput mi se parea excesiv de dulce si fad la gust- incomparabil cu batoanele de cereale bune, Nestle etc- rezultatul a fost ca aceste batoane dau intr-adevar o senzatie de satietate si in timp- au trecut de atunci 4 luni bune- si stomacul cere mai putina mincare.. rezultatul : am slabit fara efort 6 kg! E drept ca am inceput sa-mi controlez ce maninc- nu mai maninc seara mult, mai putine dulciuri etc.. disoceiz si eu cum pot- fara carne+ cartofi etc... credf ca batoanele + o dieta decenta- nu cu infometare, e o solutie buna. Cred ca ele se umfla in stomac si te satura....si apoi iti vine sa maninci mai putin ca de obicei...Nu pot insa sa nu ma gindesc ce efect au batoanele pe termen lung, si mai ales, daca au avut vreo legatura cu pietricelele de la bila descoperite recent? Poate e o coincidenta, poate nu....incerc deci sa maninc mai rarut batoane, dar sint totusi bune sa le aveti pe linga voi mai ales la serviu pt. a nu fi tentate de bunatati. Eu am acum 60 kg la 1,63 kg si mai am inca destul de slabit.. inca vreo 5 kg ma gindesc eu... pepsica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am consumat si eu produse de la firma Redis multa vreme, cateva luni bune de zile(in special Fibrobar-R si Siluet-R), pana cand s-a risipit vraja si mi-am dat seama ca totul nu-i decat o mare pacaleala. Pe langa faptul ca nu am slabit deloc am inceput sa ma intreb cat de sanatos poate fi un produs care are ca si ingrediente de baza margarina, aspartamul si izolatul proteic din soya care este proteina cu cea mai mica biodisponibilitate din natura, pe langa faptul ca mai este si cancerigena. Dar, pe urma m-am prins ca la pretul de 12000 nu o sa primesti mai mult de atat. Buna afacere pentru Redis. Intre timp am descoperit si am pus in aplicare filozofia de viata a doctorului Mercola. Acum ma simt excelent si imi pare bine ca m-am trezit la timp dintr-o stare care in timp ar fi putut avea efecte nedorite pentru mine. Am fost vegetariana timp de 6 ani, dar mi-am revenit.(la timp) Va recomand cu cea mai mare caldura urmatoarele situri: www.mercola.com si http://www.westonaprice.org/splash_2.htm Bafta si multa, multa sanatate!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...