Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr. Anca Alexandru-Municipal


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am nascut cu el prin cezariana anul trecut in iunie. Mie mi-a placut din toate punctele de vedere, atat profesional (nu am avut nici un fel de probleme cu operatia, nici dupa) cat si ca persoana - calm, linistit, iti explica totul cu foarte mare rabdare, il poti suna la telefon si chema oricand ai o urgenta. Mai cunosc inca 4 persoane care au nascut cu el si toate au fost multumite (cum s-ar zice e medicul gastii [:D]). Eu il recomand cu caldura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot cu dr. Anca l-am nascut pe Danut acum 8 ani (pe 24 martie [:D]). Si l-am recomandat intotdeauna cu toata caldura. Un bun profesionist si un om pe masura. Rabdare, intelegere, bun simt.... si este disponibil intotdeauna. Cu toata increderea.... ai sa vezi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nascut cu dr. Badea, dar in perioada cit el a fost in concediu m-a lasat pe mina dr. Anca. Si cu el urma sa si nasc, daca bebitza venea cu 3 zile mai repede, adica de...REVEION:-)) Mi-a placut de el: calm, mi-a explicat ce si cum, cred ca e ok. Urmeaza sfaturile fetelor care deja au nascut cu el! Ralu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...