Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Tatal" spiritual Hamas a fost ucis!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ati scapat de un batrin invalid (btw, cum a ajuns invalid, stii? Pt. cei care nu stiu, l-au schilodit in inchisoare israelienii)care a luptat toata viata pt. libertatea poporului palestinian! Bravo![cool] Reactia ta nu ma mira, am constatat ca multi romani sint mai rasisti decit "skinheads" si se bucura tare mult de raul altuia( chestia cu capra vecinului!) chiar daca sint in RO sau raspinditi prin lume. Ca un P.S.-evita sa mai faci "exclamatii" de genul celei exprimate mai sus, macar din respect pt. alte popoare in afara de evrei, daca nu din respect pt. persoana ta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dodo
Ati scapat de un batrin invalid (btw, cum a ajuns invalid, stii? Pt. cei care nu stiu, l-au schilodit in inchisoare israelienii)care a luptat toata viata pt. libertatea poporului palestinian! Bravo![cool] Reactia ta nu ma mira, am constatat ca multi romani sint mai rasisti decit "skinheads" si se bucura tare mult de raul altuia( chestia cu capra vecinului!) chiar daca sint in RO sau raspinditi prin lume. Ca un P.S.-evita sa mai faci "exclamatii" de genul celei exprimate mai sus, macar din respect pt. alte popoare in afara de evrei, daca nu din respect pt. persoana ta!
ba eu stiam ca a avut un accident pe terenul de sport la virsta de 12 ani. mult mai tirziu a fost arestat de israelieni... A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trait timp de 8 ani in mijlocul palestinienilor,in Romania,aproape m-am casatorit cu unul...ma rog asta e alta poveste! E tris si de fiecare data cind se intimpla ceva simt ca se intimpla cuiva din familia mea,chiar daca eu cu tipul nu am ramas prieteni,ba dimpotriva... Dodo,draguta mea,eu zic sa nu o judecam pe Saphir,probabil a fost impinsa de faptul ca locuieste in mijlocul problemei si simte altfel ceea ce nu putem noi,cel putin eu,de la departare... Eu daca as fi pusa sa aleg,as alege palestinienii,dar asta nu m-a impiedicat sa pling cind a fost ucis primul-ministru acum citiva ani...imaginea vaduvei lui era asa de tragica! Asta nu ma face un om rau! Si apropos de aceasta moarte,acum cind scriu acest mesaj,avem bracking news si se zice ca cei care au facut atentatul din Madrid,au declarat ca in curind vor lovi din nou ca raspuns... Acum ce sa zicem? Eu va doresc pace in suflet tuturor! Salam aleikum! MI-ar place acu sa aud o caseta cu Omm Kalsoumm,nu stiu daca asa se scrie... Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap Si aici mica mea familie:http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca violenta atrage dupa sine violenta,si uite asa intram intr-un carusel fara sfirsit! Nu credeti ca ar fi cazul ca toate astea sa inceteze? Au murit prea multi oameni,si intotdeauna nevinovati!Israelienii poate au crezut ca asa vor opri un conflict,dar din pacate palestinienii se vor razbuna. Va doresc multa pace si ma rog pentru ca sa fie liniste si in Israel si in Palestina. Va pup pe toti oriunde ati fi Corina si Anna nazdravana!![fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dodo
(btw, cum a ajuns invalid, stii? Pt. cei care nu stiu, l-au schilodit in inchisoare israelienii).
Sa avem pardon....a ramas invalid in urma unui accident avut in copilarie. Cand o sa fie prins sau ucis Bin Laden, aceeasi reactie o sa o ai??? Sau ...poate ar trebui sa purtam doliu??? ...stiti care a fist reactia palestinielinor ??? Au incercat sa ucida oameni nevinovati pe strada, unul a urcat intr-un autobuz si a inceput sa macelareasca oameni nevinovati... Oare care ar trebui sa fie reactia mea si acelor care traim aici??? De ce trebuie sa moara oameni nevinovati??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate bucuria mea este interpretata gresit...atunci sa o explic. Ma bucur ca a fost eliminat capul unei grupari teroriste, cel care a comandat mii de atentate cu bomba, cel care a comandat sa moara mii de oameni, copii, tineri, femei, batrani nevinovati. Incercati sa traiti macar o secunda teroarea in care traim de cand a inceput a doua entifada...si poate o sa intelegeti. Daca nu, incercati sa revedeti cu ochii mintii, ce s-a intamplat in Spania, in New York si poate o sa incelegeti ce inseamna terorismul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...