Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Citeste subiectele "Montignac- ce am mancat azi?" si "Cum slabim" ca o sa gasesti toate amanuntele. A dat Veve la un moment dat niste link-uri. Dar cel mai corect, poti cumpara cartea (se gaseste la tarabe), se numeste "Ma hranesc, deci slabesc", autorul este Michel Montignac, costa pana in 100.000 lei. In mare, fara dulciuri, fara orez, cartof, paine alba, orez alb, paste albe (doar integrale), porumb, nu se combine glucide rele cu lipide, fructele se mananca inainte de masa cu 1 ora, niciodata dupa, etc. Sunt mai multe de zis, daca nu gasesti link-urile sau cartea, uita-te la subiectul de care ti-am zis mai sus, acolo gasesti ce mancam fiecare (cele care tinem acest regim), deci poti sa incepi sa mananci asa, pana te mai documentezi. In esenta, nu e greu, mie mi s-a parut cel mai sanatos regim, nu ti se impune ce sa mananci, si...ce-i mai important, da rezultate! Eu, de exemplu, am slabit fix 6kg (de la 59kg la 53kg) in 7 saptamani (am inceput la 1 februarie). Succes! Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...