Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(10)


Recommended Posts

I'm baaaaackkkkkk![:D]Mircea,ti-am tras-o tura asta,da' promise ca tura viitoare ma abtin si te las sa-ti pastrezi nikul cu cariocile![:p] Alabama Mihaelabebe-Athens Arizona Moniq (din martie?) California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) Garofitza-San Diego Iuliana-Gold River Kim222-Laguna Hills Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago (din aprilie) danadarla-Chicago mn-Chicago petra-Chicago polux-Chicago PrInTeSs2- Chicago Rachel-Chicago Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Doinna- Indianapolis Laura_Oprescu Kansas Crism Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts andabrro-Greater Boston Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta)[:D] Ferigutza-Detroit Oana_B simonaM-Troy Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi Nevada Calina73-Las Vegas New Hampshire Veve-North Conway New Jersey Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Andrada Iubibubi-New York Ohio Allya-Cleveland bAlly-Akron Pennsylvania Ann Marie -Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas casi lucamatei-Dallas Washington anapharm-Olympia Lexi-Seattle Wyoming Silvia_popa-Laramie Irina & vevericii Agnes si Laur [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai mei ca n-o sa va plictisesc chiar asa;nu-mi place testatul c-o manutza si cu cealalta amortzita sub bebeu.Am vrut sa va sperii ca ma conduce "baby blue"[}:)] Conchita,n-am ajuns la infectii da' m-am pomenit peste noapte cu nijte[striptis] de Mamela Anderson,da' muuuuult mai dureroase si ganglionoase!Deh,lu' Vasilache asta micu' nu prea-i place sa presteze la sfarcuri fara s-adoarma dupa primele 5 minute[bang].Acu-s responsabila pe minunatia de pompa electrica,d-aia ma gandii sa cedez cariocile la alti cupii mai putin "avuti" decat mine [:D].... Wanooo,minitechnicus il fac!Sa nu patzesc ca cu bica'sa care se gandi c-ar merge sa trimita un e-mail din setarile la yahoo messenger[alcool](apropo:nu primirati nici o ciudatenie pe ym azi?[:D])si ca link bar-ului nu-i sta bine pe pajina lu' explorer ci trebuie pitit bine sa nu mai vaza lumina zilei niciodata...[help] Si chiar ma car ca-s de-a dreptu' denaturata de-acu'! Pupe hotarate la voi![olala] Irina & vevericii Agnes si Laur [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai Lauro,cin' sa-si piarda timpul prin maternitati?Vineri nascut,duminica bishti acasa c-avem treaba la cariocit aci!S-apoi tre' sa v-aduc pe linia de plutire ca vaz ca v-o pierit elanu',nu?[colegi][majoreta] Irina & vevericii Agnes si Laur [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irinuca mama - ce sa mai zic, jos basca, ca palarie nu detin! Moldoveanca adevarata! Si eu care ma plingeam in sinea me ca abia am timp sa trag cu ochiu' sa vaz ce mai zic fetili, iar tu prestezi la spital bebeu, tushti acasa si iaca repede minutza pe carioci! Sa va traiasca feciorasul, sa va umple viata doar cu bucurii si zile senine si sa creasca mare si vinjos! Pupici, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, pai statusi multicel in spital, io sambata seara m-am dus, duminica eram acasa, cu bebelin cu tot, ca m-am gandit dupa aia luni in sir la o placinta cu mere pe care n-apucasem s-o mananc in spital, iar acum nu mai era nimeni sa ma intrebe de treisuteobzecisidoi de ori intr-o juma de zi daca-mi sta perna bine si daca nu vreau ceva de baut. :-) Imi pare rau de sanii tai, incearca sa te mai confortezi cu niste comprese cu gheatza, ca Maria-Sa Gamalia e prea somnoros ca sa coopereze la ce vrei tu. :-) Mamiceala usoara, odihna prelungita si alte chestii din astea nerealizabile iti doresc! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Ma lipesc si eu la lista voastra, stau in WA orasul Olympia. Help!!! Cine stie cat dureaza toata procedura sa chem un membru al familiei mele aici in vizita si pe ce perioada se elibereaza viza(sotul se va ocupa de asta, caci eu nu sunt cetatean american)??? Multumesc anticipat pt. orice informatie!! Va pup pe toate! Sanatate multa! Ana[gravi] 20 saptamani "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da mei Lexi,statusi tu o zi,da' io fui cu cutzitareala nu naturela.Ca doar nu era sa fug acas' tarandu-ma ca rama dupa rahianestezie.[:D] Ana,acum la parintii mei a durat cam 2 saptamani:pan' i-a programat la interviu,dupa plata taxei la Transilvania.Ei au luat viza pe 10 ani;la intrare in State le-a pus pe 6 luni,chiar daca biletele de-ntoarcere le au peste 3. Irina & vevericii Agnes si Laur [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu Anapharm sint in aceeasi situatie cu tine. Numai ca la mine vin 2 persoane. In pricipiu daca citesti regulile de la INS persoana respectiva trebuie sa se prezinte la ambasada cu 30 de zile inaintea plecarii. I se da viza care nu reprezinta durata vizitei in US ci timpul cit are la dispozitie sa ajunga aici in US. AIci pe aeroport i se acorda dreptul de sedere pe o perioada limitata. In cazul soacrei mele a durat o luna. La ambasada nu exista o regula , poti primi o luna , doua sau trei (repet care reprezinta timpul pe care il ai la dispozitie sa ajungi aici) sau chiar viza pe 10 ani. La aeroport la fel de la 1 luna la 6 luni. Nu am auzit de nimei care sa fi primit mai mult de 6 luni. Dar poti face prelungire cu inca 6 luni (care poate, sau nu sa fie aprobata, chestie de noroc) Stie cineva altceva? Multumesc la toate de urari, si... Conchita cu siguranta nu va fi Andrei :)))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veve, scuzele mele, ca n-am stiut c-a fost cu bisturiu. Asa mai merge cu statul peste program in spital, te iert! :-) Eu am nascut normal, desi Junior e convins c-am patit ce-a patit lupu, prietenul lu Scufita Rosie, cand s-a infruptat din bunica. Deocamdata il las asa, vedem noi mai tarziu pe unde scoatem explicatia. Ana, pare ca suntem prin preajma! Cum merge cu programarea la doftor?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...