Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(10)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by super-lia Ieri am avut o zi naspa... sper ca astazi sa fie mai bine...
uite aici o afirmatie demna de pus in rama si care te face sa incepi ziua in forta. merci super-lia ---- mn...fetitza care va spune...o zi buna la toata lumea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by super-lia
Cleo iti tin pumnii pentru scumpul tau baiat! Te pup dulce... chiar mie dor de tine! Ieri am avut o zi naspa... sper ca astazi sa fie mai bine...
sarumana, sa deie dumnezeu sa fie bine. si mie mi-e dor de voi, nu mai aveti drum p-aici?[:D] astazi SIGUR o sa fie mai bine, capu' sus si incredere mare! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MMMMnetaza fetelor! Revin si eu dupa cateva zile de absentza cu vesti noi: am fost vizitata de Lai(Olivia) si prietenul ei,niste oameni deosebitzi!Ne-am simtzit extraordinar,au avut curajul sa manance sarmalele facute de mine[:D],am chefuit pana seara tarziu[bere](o sa revin cu dovezi[:D]) si din pacate a doua zi au trebuit sa plece,nu fara promisiunea de a ne mai vizita pe viitor(si noi pe ei[:D]).[cool] [bis] Acu' o tai la plantat flori ca urla sotzu' dupa mine[:D]. Si ia leitar! Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, uite c-am ajuns sa citez si din mine, ca din clasici; ziceam despre creionul ala ca se numeste wax decorating pen/wax pen si il gasesti acum, cu nebunia de oo de Pasti, mai peste tot (cred eu). Incearca pe la magazinele de crafts, gen Jo-Ann sau ce ai tu prin zona. Daca nu gasesti, iti trimit eu unul, numai da-mi de veste-poveste. Allya, buna ideea cu pozele, acum spune-ne ca o sa ai grija mereu de tine si nu vor fi numai reprize din astea scurte de infrumusetare la domiciliu. :-) Mircea, ai gasit rahat pentru cornulete? Sau pentru ce iti trebuia? Laura, Lucas e un nume minunat, il aveam si eu pe lista pentru bebe nambar 2, dar nu s-a calificat pentru extragerea finala, iar mie imi pare rau. Bine macar ca mai place si la altcineva, deci speranta nu-i pierduta! :-) Fetele, mai puneti poze care pe unde v-ati mai preumblat, care cu cine v-ati mai petrecut, in mine aveti o voaierista fidela. [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pre limba lui barbatu-meu va spun si eu, servus toc!, am revenit dupa ce a trebuit sa stau pe tusa cateva zile, chestii presante la serviciu, ce indrazaneala pe astia sa ma depriveze de forum. Na, m-am lamurit si cu ambasada de la Bucuresti, de ce sa se schimbe ceva foarte radical, nu? Pun pariu ca printre functionarii romani or mai fii si fosti comunisti din era preamareata. Eu as face undeva scandal, dar banuiesc ca nu ai cui, desi daca stau sa scormonesc poate tot gasesc. Anamaria La multi ani, sa fii fericita si iubita. Frumoase poze, se pare ca ati avut good time. Laura O, te poti duce pe www.lumeapiticilor.ro sau .com, acuma nu mai stiu care-i sufixul, acolo au nume si internationale si romanesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doar nu credeai ca naravurile se opresc la controlul vamal, Laura! Au trecut si-ncoace cu ele, cu "politeturile" astea nationale si cu bunavointa caracteristica pentru [cel putin] obzecisidoi la suta din functionarimea romana. :-) Da' ce treaba ai cu 'mnealor? Daca nu-i cu banat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fie cu banat, am treaba ca in mai expira pasaportul lu' sotu'; ok se face procura; dar am inteles ca daca ai buletin vechi nu poti scoate pasaport nou ci de aici alta procura pt o adeverinta de identitate; si ca pentru asta trebuie altfel de poze decat pentru procura de pasaport (ce fel nu stiu, vroiam sa aflu); si mai trebuie inca o procura, cu care din Romania scoti hartie ca n-ai datorii la fisc; pt ca fara hartia ca n-ai datorii la fisc, nu ti se elibereaza pasaport. Toate lucrurile astea sunt din tara de la socrii, care au aflat de la alti parinti ai caror copii sunt plecati. Tinand cont ca e greu pentru sotul meu sa nu fie la lucru intre 10-13 si maine a reusit sa-si ia liber, as vrea si eu ca orice om sa stiu cum stau lucrurile. Nu vreau sa va spun lucruri neadevarate, dar pe alea adevarate nu le-am aflat inca, intrucat raspuns la email nu am, iar la telefon te pune sa lasi mesaj si inapoi nu m-au sunat. Asta treaba am cu ei, e important pentru noi, ce pot sa zic...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LLaura, uite informatii despre reiinoirea pasaportului. [url="http://www.romconsny.org/"]Pasaport Reiinoit[/url] Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/alex2.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/nick2.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...