Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noapte buna, fetelor! Ma duc la culcare, e 2 pm aici... Sper ca voi avea mesaje de la voi dimineata! As vrea sa stiu daca vreuna dintre voi a plecat in State de curand...si daca da, cam cat a durat? Nu mai rezist fara el... e groaznic! Va pup si imi pare bine ca ne cunoastem... [nani][flo] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun venit, Laura Garner [flo] mie mi s-a schimbat viza intr-o saptamana de la casatorie. tot in Ro casatoria. eu aveam viza dinainte pe 10 ani, tu acum astepti prima viza de la ei sau doar sa ti-o schimbe? succes maxim si suntem alaturi de tine in asteptare, spune-ne cum iti putem fi de folos? maah, asta nu mai e forumul americancelor, ci al Laurelelor, pfiuu :)) asa, si ce ziceam? ca v-am dus dorul. am iesit din starea nashpa, test negativ, prestam pentru luna urmatoare, nu? ca lacrimile d'aia curg, ca n-au ce face, de ce tre' sa le bagam noi in seama? :)) Lai, frumos nume mai ai, bine ca l-am aflat si noi :)) te invidiez pentru sarmalele Mihaelei si ma bucur din suflet ca v-ati simtit bine, v-ati distrat si ati dus stafeta intalnirilor pe mai departe. luna asta, martie, a fost luna meetingurilor, dupa cum se vede, Andrushka a dat tonul voios, asteptam Atlanta cu Cleo si Lia sa vedem, ele stiu sa faca sarmale? :)) La Multi Ani, Anamarie, pozele si povestea sunt superbe, multumesc si eu. Laura_O, am cazut cu scaunul de ras la silabisirea cu 911, bravo Rares! "Luca" este alesul meu pentru baiat de cand ma stiu, si daca nici eu n-am gusturi misto, hehe :)) deci nu te indoi, Lucas e un nume foarte frumos pentru bebelicul tau [pup] Laura_Takacs, servus toc si tie, dulceata! si mai da cu aia de pamant la tine la serviciu pana invata sa-ti respecte tabieturile cu forumul. nu ne depriva tu pe noi de prezenta prea-mariei tale :)) Cleo, succes la fecior cu scoala, sa primeasca raspuns pozitiv de la cat mai multe ca sa aiba de unde sa aleaga. mai, daca e cel putin la fel de destept pe cat e de frumos, eu zic sa stai fara grija :)) [flo] Mihaelabebe, ce gradina mesteresti tu acolo? flori sau zarzavat? te descurci singurica sau venim si noi cu lopatelele? :)) Allya, maaah, ce China??? zi Luxemburg ca esti mai aproape de realitate. serios, arati super! [bis] adevarul e ca ai si imaginatie, uite ca nu mi-a traznit prin cap la ce altceva poate folosi o baie :)) si sa stii ca french manicure ti-a iesit tzutz de tzutz! Llaura, succes cu ambasada sa iti raspunda si sa iti rezolvi problema, iti tin pumnii. Mircea, eu nu mai vorbesc cu tine pana nu o lasi si pe Renata sa incerce cariocile noastre :P :))) Vevelinuuuu, ce-ti mai face sanisoru'? te simti mai bine? cum e Laur? doarme bine? te trage de nas? rade? mananca? povesteste-ne si tu nitel despre el, pliiiz? [pup] mai voiam sa va mai spun ceva, dar mi s-a luat de la boldit, numai paranteze drepte am in cap. sper ca n-am uitat pe nimeni... of, iau o pauza, sa-mi revin oleaca :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit apuc si eu sa va scriu... Andrei a considerat ca raceala nu i-a fost de ajuns si a pus-o si de-o indigestie :(((. saracutu' face greva foamei, atat de frica i-e sa nu-i mai fie rau! grisine, paine si apa, asta-i tot ce mananca... in fine, va pup in grup fetelor, v-am vazut pozele, v-am citit povestile, va urez multi ani fericiti, bafta la facut bebelushi, bafta la slabit, bafta la interviuri si vize, pup copilasilor vostri scumpi. :)) sper sa fiu mai larga la vorba next time. [flo] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff,eu am cam ramas in urma cu cititul,dar promit ca revin. Olivia si Conchita,hmmm as fi vrut eu sa imi fac o gradinutza,dar o aman pe cand voi fi la casa mea.In schimb, mi-am plantat niste flori salbatice(rosii si roz pt a atrage hummingbirds) in jurul aleei din fatza casei si in jurul terasei in spate,dar (cum intotdeauna exista un dar[:D])retardatul de Fluffy,pisicu',si-a facut imediat WC in pamantul proaspat pus[:D].Si eu care credeam ca i-am dat o educatzie aleasa.De acu' incolo i-o dau cu matura,daca cu vorba buna nu merge[:D].Si nu ar fi pt prima data cand il alerg in jurul casei cu matura[:D].Asa ca Conchita,te astept cu lopata[:D]. Olivia,le-am pus simplu.eu mi-am pus fundu pe scaun si Ken s-a ocupat de restul[:D].A ranit pamanul,a scos toate buruienile,a pus semintzele si dupa le-a acoperit[:D].Am participat insa cu indicatzii pretzioase" vezi ca ai lasat o buruiana acolo".Dupa ce a terminat mi-a spus"vad ca iti place munca grea...sa o privesti"[:D]Daca ies,o sa va trimit poze[:D]. Conchita,imi pare rau ca nu a iesit cu ochi de data asta.Itzi tin pumnii si pune-te pe[sex] [flo]. Iubi,sanatate bb-ului si pupici! Laura G, bine ai venit la noi!Eu am venit cu viza de logodnica K1(cred ca este cea mai rapida),am primit-o in 3 luni din momentul in care sotzu'(logodnic pe atunci)a depus actele.Am o prietena care a venit cu K3(spose viza)si nu vreau sa te descurajez,dar a asteptat un an pt ea.Sper sa o primesti cat mai repede! Acu' o tai sa-mi pun bb-icu la culcare! Si ia leitar! Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
quote:
Originally posted by simonaM
conchita...pe mine m-ai uitat[bang][ups] mona78
aaaah, cum am putut??!! si doar te-am vazut in toata splendoarea fericirii tale la nunta, cu iubitul radiind alaturi!! bate-ma, pune-ma pe grill, pedepseste-ma cum vrei tu [pup]
lasa de data asta nu iti fac nimic.[:D][:D][:D]data viitoare nu te iert.[flo][:D] pa. americancelor!!!!! mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura Garner
Bineinteles ca imi face placere sa vorbesc cu voi TOTI si TOATE, dar sunt nerabdatoare sa va cunosc pe voi cei din Michigan - Andrushka, Feriguza, Oana-B, SimonaM... Mai sunt si altii/altele? [:D]Abia astept sa ne cunoastem! Eu voi fi in Sterling Heights, deci aproape de Detroit si f. aproape de Troy, Simona! Sper sa vin cat mai repede, pt. ca innebunesc fara Keith (sotul meu)...[bang] Va pup! Laura
bun venit LauraG.intre americance.....abia asteptam sa vi la detroit!!!poate o sa ne intilnim sa ne cunoastem mai bine. la cite mile sta sotul tau(sa nu crez ca merg pe la el[:D][:D]doamne fereste....dar vroiam sa zic la cite mile o sa stai tu cind o sa vi) .eu stau la 15 mile cu dequindar....asa ca poate o sa ne vedem cit de repede.pa. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...