Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(10)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by allya
Dragelor, a MONA felicitari pt cura de slabit! arati f bine! e o transformare extraordinara![flo] va pupic, ioi, no servustoc [:D] LOL LauraTakacs! allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
multumesc mult!!!!!!![pup] allya...acolo sunt putin mai grasa[grasa]...sunt facute putin mai vechi...o sa pun altele mai noi(ca doar acum sun mai slaba)[:D] dar de paste!!!!!! pupici la toate. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia] tuturor si multumesc pt mesaje! Conchita, nu am avut alta viza de USA inainte, deci nu e vorba de schimbare. Sotul meu a trimis un email la ambasada si a intrebat daca pot cere viza de turist pana o capat pe cealalta, sau daca am omis noi ceva... Ni s-a raspuns ca trebuie sa astept K3 si sa ma duc la interviu... [pup] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata lume, ce sa va spun, tremur toata, tocmai m-a sunat fi-miu de la scoala, au un bomb threat, chiar acum sunt toti afara , cu helicoptere zburand pe deasupra si echipaje de stiri peste tot. se pare ca problema este chiar in clasa imediat alaturata de cea in care era el. sper sa fie totul bine. sa ne apere dumnezeu pe toti, oriunde am fi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Delia! Iti multumesc pentru intampinare. Abia astept sa vin si sa va cunosc pe toate. Se numeste cumva sotul vreuneia dintre voi (cele din Michigan) Leon? Va pup pe toate si astept sa mai vorbim! Vreau sa aflu cat mai multe despre voi si despre viata de acolo. [pup] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...