Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medic oftalmolog


Recommended Posts

Buna ziua tuturor celor care viziteaza acest site. am si eu o mare rugaminte la voi.Cumnata mea a descoperit la ochi, in spatele globului ocular, o chestie care i-a crescut, si ii lacrimeaza si ete umflat ochiul, oboseste repede. Nu mai tin minte cum se numeste , ceva de genul formatiune tumorala.a fost la spitalul de urgenta- BUcuresti, unde i s-a facut tomografie. Trebuie operata de urgenta, dar nu cunoastem un medic bun indiferent ca este de la o clinica particulara sau spital. Va rog daca stiti un medic oftalmolog bun, spuneti-mi si mie. Are 36 ani,doi copii( un baiat de 16 ani si o fetita de 10 ani) si nu vrem sa ne gandim la ceva rau. Va multumesc anticipat. capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La Spitalul de Oftalmologie din Lahovary, Dr. Vasile Potop. El i-a salvat ochiul bunicului meu - operatie de glaucom in urgenta. Are renume de bun chirurg oftalmolog si este o persoana amabila, care explica in detaliu problema si cum va decurge operatia. Daniela si [copil] Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mirunda
Fetelor, ati auzit ceva si despre Dr. Filip sau Dr,. Carstocea, oftalmologi care opereaza la Sp. Militar? Cu drag, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Unkiul meu a fost operat de dr. Carstocea, a fost ceva complicat nu mai stiu foarte exact fiindca s-a intimplat acum multi ani, stiu doar ca operatia a decurs bine si i-a redus nr. dioptriilor (care ajunsesera ff mari si cresteau in comtinuare).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...