Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medic oftalmolog


Recommended Posts

Fetelorm, am primit de la mama urmatoarele adrese: DR FILIP MIRCEA---TEL:6103647 Str, Toamnei nr.54 DR> CARSTOCEA----TEL>2242296 B-dul Ion Mihalache nr. 125-Bl.7-Sc.1 Et.7- Ap.27 Sper sa va ajute. Cu drag, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A raspuns Mirunda, deja! Mi-am mai amintit: eu in vara mi-am dus fetita pt un control de rutina la OFTAPRO la dr. Gheorghe. Eu am pb. f. mari de vedere, dar ea m-a trimis laa dr. Balta, de la oftalmologic. Concluzia: cred ca dr. Gheorghe lucreaza mai mult cu copii, si mai putin cu adultii. Nu am ajuns inca la dr Balta, am auzit cuvinte ok despre el. Inca ceva: din cite stiu eu, dar cel mai bine suna si verifica. dr. Cistocea are zile de consultatie la caabinet numai martea si vinerea dupa -amiaza. Multa sanatate si daca mai ai nevoie de alte informatii, poti sa-mi dai PM Ralu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, i-am dat cumnatei mele lista cu toti doctorii. Va multumesc inca o data .Deja a fost la o parte din ei, dar- nici unul nu stie despre ce este vorba. Asta chiar ca ne-a speriat. Daca nici Domnul Doctor Carstocea, nu a stiut, chiar ca nu tiu unde sa se mai duce . a fost si la D-na Doctor Ghe. Luminita,la d-nul Doctor Filip si la inca cativa si nu stie nimni ce sa faca.Asta e, speram ca pana la urma sa se rezolve intr-un fel. capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam banuiesc eu de ce i s-a spus sa evite Spitalul de Oftalmologie din Lahovari. A fost intr-adevar un caz tragic, cred ca luna trecuta, in care cativa pacienti si-au pierdut vederea in urma unor operatii infectate intra-operator. Doctorul care a facut aceste operatii a fost doctorul Grecu, renumit ca macelar in tot spitalul. Bunicul meu a stat internat un timp acolo si era suficient sa astepti cateva minute pe hol si aflai de "faima" doctorului Grecu. Din cate am inteles eu, i s-a retras licenta si nu mai poate opera. Merita sa incerce totusi si la spitalul din Lahovari. Au aparatura buna si medici buni. Noi ii suntem foarte recunoscatori doctorului Potop, care i-a salvat ochiul bunicului meu operandu-l de urgenta. Statea deja in spital de cateva zile, starea i se agrava constant, nimeni nu facea nimic iar cand s-a intors din concediu Dr. Potop a decis imediat sa-l opereze si in doua ore totul era gata si nu a mai avut probleme de atunci. Daniela si [copil] Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am probleme oftalmologice de-o viata si sunt o enciclopedie in materie de oftalmologi. E bine de stiut ca si oftalmologii sunt intr-un anumit fel specializati pe diverse probleme. Am sa va enumar medicii pe care ii cunosc si de care am fost multumita: -dr. Balta - Sp Oftalmologie -Lahovari, este exceptional, dar cu precadere pe probleme de retina, dar oricum merita vazut; -dr. Moraru -clinica Oculus, Calea Floreasca 2302114; 2302116; 2302117 - foarte bun, cu specializare mai larga; -dr Lupu -Optimed -3239759 Multa sanatate! Cornelia si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc din suflet.a fost la majoritatea doctorilor, de care mi-ati spus voi. Cu ocazia asta i s-a descoperit si dezlipire de retina. Intra-devar f. buni doctorii, toti au indrumat-o spre neuro-chirurgie. Si au avut dreptate. Marti se opereaza. Sa dea D-zeu sa fie doar o grasime sa nu fie altceva. Inca o data MULTUMESC. capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...