Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medic oftalmolog


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va fi operata maine pe la pranz, la Spitalul Sf. Pantelimon, de o D-na doctor. dar nus tiu cum o cheama.A fost singura care s-a bagat sa opereze.Va tin la curent, dupa ce o opereaza. capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu a operat-o ieri, pentru ca nu ii facuse analizele complecte.Are si o gusa si hipertiroida, si asa ca o opereaza abia maine. Sa dea D-zeu sa fie bine. Normal cava tin la curent. capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, acum va pot spune despre operatie. Ieri la 12, a operat-o. Avea o infectie, care se intinsese pe sub arcada foarte mult, daca mai statea mult facea septicemie.Am fost aseara la ea, doctora a zis ca e foarte bine. Bine, ea se simte cam nasol, o injunghie operatia, mai ales ca are ochiul cusut, si nu poate sa il deschida deocamdata nici pe celalalt ca l-ar forta pe cel operat.S-ar parea ca luni ii da drumul acasa. oi suntem optimisti, si.....normal ca ii vom da tot ajutorul nostru( mai ales ca nua re voie sa stea in curent, aburi)in casa. Va multumesc mult de ajutor si de sprijin. Multa sanatate va doresc si voua. Anca Capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Voua celor care ati urmarit evolutia cumnatei mele am sa va povestesc mai departe. In primul rand " Hristos a inviat!" Stiti ca va spusesem ca a iesit din spital si ca ii vom da tot ajutorul sa se faca bine. Dar ciudat miercurea trecuta, pe 08.04 am internat-o din nou.Pentru ca ii era foarte rau, avea febra si frisoane.Doctora care a operat-o i-a spus ca ce depins de ea a iesit bine, mai departe.......Asa a ajuns internata la Spitalul Matei Bals, la boli infectiose. Dupa o serie de analize i s-a descoperit un virus in organism, care la prima vedere nu se stia ce este. Dupa cateva zile s-a descoperit ca are stafilococ alb.Totul este din cauza UNEI MASELE NETRATATA DE ACUM 11 ANI.Va dati seama. Acum 11 ani, avut o carie la o masea pe care nu a trtat-o la medic si de atunci( maseua fiind de jos) infectia alucrat si a urcat situandu-se la ochi. Acum este un pic mai bine, o tine 14 zile in spital, si ii face antibiotic in vena. Pentru mine asta a fost si ca o invatare de minte, ca de acum incolo si eu si toata lumea pe care o pot sfatui, sa se duca la doctor, ca nu e de gluma.Asta a fost un caz fericit ca nu s-a situat a creier. Deci fetelor, nu stati, duceti-va la doctor, ca nu e de glumit. Va multumesc pentru sutinerea voastra. Anca Capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...