Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Esti a doua sotie.Cum te simti?


Recommended Posts

Frumoasa buburuza ta Lena !!! Sa va traiasca, sa creasca mare si sanatoasa. Si intre mine si sotul meu sunt multi ani diferenta, aproape ca imi e rusine sa spun, lumea ma condamna pentru alte cele si uneori chiar ma deranjeaza. Noi ne iubim mult, tare mult si la fel cum spui tu ... si pentru noi familia noastra e cea mai importanta, mai ales ca pentru amandoi este primul copil, sotul meu e inebunit ... http://community.webshots.com/user/lisa_mica28 lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Loredana sa-ti traiasca toata familia ta frumoasa, caci sunteti draguti cu totii si crede-ma nu se vede absolut deloc diferenta de varsta...dar cine te condamna? Si sincer cum isi permit asa ceva? E viatza ta si faci ce vrei cu ea...eu nu as permite nimanui sincer, am asa un simt al propietatii dezvoltat, wow...cred ca as scoate parul [neand]. Eu zic sa ignori aceea fiintza care oricum numai rau ar vrea sa vada ca va merge, nu-i da satisfactie, vezi-ti de viatza ta. [pup] numai bine, Lena&Freya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amandoi suntem la a doua casatorie. Spre deosebire de ceea ce s-a scris pana acum, el nu are copii din prima, dar eu am o fetita de 7 ani pe care o crestem impreuna. Relatia dintre el si fetita sunt ca dintre un tata si o fiica. La inceput a fost greu, fetita mea avea 5 ani cand ne-am mutat impreuna, dar acum stiu fiecare limitele si mofturile celuilalt si totul e OK. Nu pot sa neg ca la inceput mi-a fost greu, eu am fost cea care m-am mutat in orasul lui si fosta locuia si ea aici. Dar nu ne-am cunoscut.O stiu doar din poze. Si din povesti. Intamplarea a facut ca eu sa lucrez in acelasi birou cu o fosta colega de birou a exei si asa am aflat multe despre ea. Concluzia mea a fost ca sunt sigura ca daca ne-am fi cunoscut am fi fost prietene. La inceput il mai cauta,il suna pe mobil, sa-i ceara sa mearga dupa lucrurile care ii ramasesera in fostul apartament (i-l lasase ei), sa clarifice situatia apartamentului, etc si ma gandeam ca poate isi aduc aminte de momentele fericite prin care au trecut si poate ca se va reintoarce la ea. I-am pus la un moment dat sotului meu intrebarea daca nu-i era mai bine cu ea, dar raspunsul a fost negativ, asa incat temerile mele au disparut. Acum ea traieste in Franta, nu mai are nici un motiv sa-l caute, dar nici nu m-ar deranja, sunt sigura ca noi suntem viitorul lui. Avem acum si o fetita de 6 luni impreuna, asa ca suntem o familie fericita. [dual] si numai bine tuturor! Mihaela, Diana si [copil] Silvia http://community.webshots.com/user/mihaela_s20 www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu este la a3-a casatorie cu mine. Se poate spune ca a fost un barbat lipsit de noroc in primele doua incercari de a avea o famile. Doua povesti care te infioara... Crede-ma pe cuvant, ma bucur ca sunt ultima lui sotie. Sunt o femie norocoasa, am un sot pt care m-ar invidia multe femei. Suna cam ciudat, dar ma bucur ca nu a a avut succes inainte, caci astefel am avut eu ocazia sa-i umplu viata. Acum urmeaza si primul lui copil, fiinta care ne va lega pt totdeauna. Sanatate tuturor. Bafta fetelor si sa aveti parte de cei mai potriviti soti. Ana [gravi] 20 saptamani "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lena multumesc de urari ! Ce sa zic ai dreptate cu toate ca sunt o taurita uneori ma coplesesc toate. Nu am vorbit cu parintii mei cateva luni dupa ce au aflat cati ani are prietenul meu pe vremea aceea, au fost total dezamagiti, mai aud tot felul de tampenii care uneori ma afecteaza dar de cele mai multe ori nu. Acum iti pot spune ca parintii mei direct il indragesc, nu mai stiu ce sa ii faca si ce sa ii dea cand mergem la ei. Dar dreptate ai ... am sa ma pun cu [neand] pe cei care mai au de comentat :)) Lore si Lisa lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa va povestesc?Cand l-am cunoscut pe sotul meu nu mai statea cu sotia cam de 6 luni si divortul era bagat de ea de o luna.Fetita lor avea 3 ani jumate.Am fost prieteni 2 ani dupa care ne-am casatorit.Nu m-am simti vinovata fata de fosta si fata de fetita pt ca nu au div din cauza mea.La jumatatea divortului ea ar fi vrut sa se cam impace dar el nici nu a mai vrut sa auda.Cand eu l-am cunoscut el era barman-ospatar, acum de 5 ani e patron si in urma cu 3 ani la tanti tare i l-ar mai fi trebuit.L-a chemat la ea la servici( cladirea in care lucreaza ea e langa spitalul in care lucrez eu)sa vb cica de fetita si nu a uitat sa aminteasca ca oare ei de ce au divortat?Ea nu s-ar fi gandit ca el se va mai casatori in graba dapai sa mai aiba inca un copil!Nici vorba!De atunci fetelot tanti a scazut cu 50%in fata mea.Nici din restul de 50 nu a mai ramas mult pt ca m-a calcat pe coada in iarna, asa ca a mai ramas cam 25. Sotul meu isi vede de actuala familie si suntem f fericiti.Avem un copil minunat si tragem din greu sa-i oferim copilului cat mai mult.Intrebari? pupici la toata lumea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt... fosta! fosta cea rea- dupa spusele actualei, cu care nu vrea sa aiba nici un contact. Ei locuiesc in Ro, noi in Elvetia. Pe mine nu m-ar deranja foarte mult distantza asta, in definitiv intre noi nu mai este nimic de mult si de mai bine de 4 ani nu ne-am mai vazut. Singura care sufera e Malina, fiica noastra. Actuala sotzie a fostului e asha e geloasa pe mine, incat iese un scandal monstru doar daca sun. Si atunci nu mai sun deloc. Ce aiurea, si eu sunt casatorita si am o casatorie foarte fericita, chiar nu intzeleg deloc situatzia asta. Sotzul meu actual este un om extraordinar si chiar se gandea sa-i invite pe amandoi sa vada cum si unde locuieste Malina. Cred ca ea ar face stop cardiac. Pacat, mi-ar fi placut o relatzie frumoasa si prietenoasa. Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...