Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Esti a doua sotie.Cum te simti?


Recommended Posts

Si eu sint a doua sotie ptr.sotul meu, si ma bucur ca s-a intimplat asa si am avut sansa sa putem fi impreuna .Exista si o fetita care acum e domnisoara deja, are 17 ani, e o fetita buna care mi-a intrat in suflet de cum am cunoscut-o.Tinem leg. mereu cu ea ne-am intilnit de citeva ori, stie de surioara ei (noi avem o fetita de 1.10 luni),..pacat ca stam la distanta asa de mare unii de altii(noi aici,in Can., ea in Ital.).Nu am probleme cind sotul suna sa vorbeasca cu mama ei despre fetita(eu personal am fost in sit. sa am un al doilea tata,si inteleg f bine sit.)Asa ca intr-un cuvint cu putina intelegere si multa dragoste...treci altfel peste tot felul de situatii pe care viata ti le ofera. Multa bafta tuturor.SIM simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[zana]Eu sunt in situatia asta....in urma cu ani am cunoscut un barbat insurat sa indragostit de mine si eu de el....totul era okay dar imi era o frica enorm in suflet sa nu-l pierd....ma dus la magazin si am comandat o cafea si a venit nevasta el a spus rizind a venit grasa de nevastama [:0] vine imi face cunostiinta cu ea..si i expediaza rapid...dupa 10 minute revine s-i cere sa o duca acasa el ii spune dupe pe jos sa mai slabesti sau taxi....am ramas fara cuvinte dupa citeva luni s-au despartit si m-am casatorit cu el...a luat si pe fata lui...acuma ea pe mine ma stie de mama totul e okay...acuma mai ies cu fosta lui sotie la cafea pt a si vedea fata...ma iubit enorm...aici nu se ia la paruiala....ani trec o data pe luna iesim in oras in patru eu sotul meu nevastasa si si sotul foste neveste...toate bune si frumo9ase...... DrLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dr.Lisa
[zana]Eu sunt in situatia asta....in urma cu ani am cunoscut un barbat insurat sa indragostit de mine si eu de el....totul era okay dar imi era o frica enorm in suflet sa nu-l pierd....ma dus la magazin si am comandat o cafea si a venit nevasta el a spus rizind a venit grasa de nevastama [:0] vine imi face cunostiinta cu ea..si i expediaza rapid...dupa 10 minute revine s-i cere sa o duca acasa el ii spune dupe pe jos sa mai slabesti sau taxi....am ramas fara cuvinte dupa citeva luni s-au despartit si m-am casatorit cu el...a luat si pe fata lui...acuma ea pe mine ma stie de mama totul e okay...acuma mai ies cu fosta lui sotie la cafea pt a si vedea fata...ma iubit enorm...aici nu se ia la paruiala....ani trec o data pe luna iesim in oras in patru eu sotul meu nevastasa si si sotul foste neveste...toate bune si frumo9ase...... DrLisa
maaah, si ce e asa amuzant ca i-a spus nevestei lui ca e grasa si sa se duca pe jos? si nu cred ca fata ei te stie pe tine de mama. ar trebui sa o inveti ca tu ii poti fi doar prietena, mama ei este cea care a nascut-o si se supune la umilinte dintr-astea de care povestesti tu, ca sa-si vada copilul....uf.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr.Lisa, nu stiu ce curaj ai avut sa te casatoresti cu un om care s-a purtat asa cu fosta - pe atunci actuala sotie...E vorba de respectul pe care ar trebui sa-l porti femeii de linga tine, dar chiar daca nu exista respect sau iubire,in cazul cuplurilor deja practic destramate, macar in public ar trebui sa te abtii de la astfel de gesturi sau comentarii. Eu, in locul tau, m-as fi ridicat imediat de la masa,n-as fi accpeptat un astfel de comportament nici macar la adresa fostei sotii, intotdeauna m-am gindit ca daca sotul meu si-ar fi batut sau jignit fosta sotie, ce l-ar impiedica sa se poarte la fel si cu mine, dupa un timp? Imi cer scuze ca sint off-topic, dar nu am reusit sa ma abtin [bang] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iren
Dr.Lisa, nu stiu ce curaj ai avut sa te casatoresti cu un om care s-a purtat asa cu fosta - pe atunci actuala sotie...E vorba de respectul pe care ar trebui sa-l porti femeii de linga tine, dar chiar daca nu exista respect sau iubire,in cazul cuplurilor deja practic destramate, macar in public ar trebui sa te abtii de la astfel de gesturi sau comentarii. Eu, in locul tau, m-as fi ridicat imediat de la masa,n-as fi accpeptat un astfel de comportament nici macar la adresa fostei sotii, intotdeauna m-am gindit ca daca sotul meu si-ar fi batut sau jignit fosta sotie, ce l-ar impiedica sa se poarte la fel si cu mine, dupa un timp? Imi cer scuze ca sint off-topic, dar nu am reusit sa ma abtin [bang] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Hop si eu putin in afara subiectului!!![parasuta] Pentru ca Dr.Lisa e din Grecia am cautat putin la profilul personal si scrie ...DIVORTATA![ups] CARE E ADEVARUL! Pia einai i alithia,giatre; Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iren
Theodora, am vazut si eu, dar m-am gindit ca doar a "uitat" sa-si reactualizeze profilul [:D]... Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
E membra de ieri!!! Crezi ca s-a schimbat ceva atit de repede??? Si ca sa fiu putin la tema,vreau sa va spun ca mai in tinerete m-am jucat si eu cu un tip insurat,dar a fost doar un capriciu si l-am trimis repede acasa la sotie!!! Am avut remuscari,acum nu as mai face-o! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Theodora
quote:
Originally posted by iren
Theodora, am vazut si eu, dar m-am gindit ca doar a "uitat" sa-si reactualizeze profilul [:D]... Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
E membra de ieri!!! Crezi ca s-a schimbat ceva atit de repede??? Si ca sa fiu putin la tema,vreau sa va spun ca mai in tinerete m-am jucat si eu cu un tip insurat,dar a fost doar un capriciu si l-am trimis repede acasa la sotie!!! Am avut remuscari,acum nu as mai face-o! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Theo, sa-ntelegem ca nu ai mai sta cu un tip insurat sau ca nu l-ai mai trimite inapoi la sotie? [:D] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place ce se incinge atmosfera pe aici! Eu nu as fi acceptat o relatie cu sotul meu daca statea cu sotia impreuna!Daca nu-i merge casnicia sa faca bine sa divorteze si dupa aceea mai vorbim, nu?Asta daca are sange in instalatie! V-am spus eu ca sotul meu nu mai statea de 6 luni cu sotia lui si erau in divort de o luna. pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Theo, sa-ntelegem ca nu ai mai sta cu un tip insurat sau ca nu l-ai mai trimite inapoi la sotie?" Nu as mai face o relatie cu un tip insurat!!! Acum casatorita,vad altfel lucrurile si te asigur ca nu mi-ar place sa aflu ca sotul meu e interesat de alta femeie!!! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...