Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ceau fetelor[hia].Am "scapat" cu bine de petrecere,stiti cum e,e mai greu cu copiii la chefuri[bum][batetoba][bis][disco].Am fost vreo 17 cu copii cu tot(4 copii),bucataria si sufrageria era plina,in bucatarie au stat barbatii[hot][detectiv][bere],in sufragerie femeile[hippi][8**][ispita] si in dormitor copii[copil][copil][copil].Ieri m-am "stresat" cu mancarurile ca tortul l-am facut la comanda(cum v-am mai spus). Azi am fost la Clau la spital.Se simte foarte bine,era afara cu Claudiu cand am ajuns noi si apoi am stat de vorba la un suc[pepsi] si o cafea[cafea] la barul din curtea spitalului.A zis ca si bb[bb] e bine si e foarte mancacios,ar suge tot timpul daca i-ar da[bibe]. Spera sa-i dea drumul acasa pe miercuri. Va pun cateva poze de la ziua lui Dragos (voi mai pune din alea care le-am facut cu aparatul,dar trebuie scanate).[foto][foto] Va pup![pup] http://community.webshots.com/album/131065970vrRRGu alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, am vazut pozele cu Dragos cel frumusel si pupacios.Si cu tortul ...( a fost bun?) Cu cine seamana Dragos? Ma bucur ca Clau si bebe sunt bine si ii asteptam. Alina33, ce-ti mai face burtica? Magda tu ce mai faci? Va pupam, Cristina si gemnutele -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare![hia]Am avut musafiri si acum seara(nu asa multi ca ieri)si acum am terminat cu adunatul si spalatul farfuriilor.Am fost si noi la o prietena pe care o cheama Florina s-o felicitam si sa-i ducem flori de Florii.[flo][flo][flo] Voi ce mai faceti? Ce-ati facut de Florii? Cristina a fost foarte bun tortul(ca m-ai intrebat).Nu stiu cu cine seamana Dragos,unii zic ca seamana cu mine si altii ca seamana cu Calin.Are ochi albastri ca si tatal meu(noi nu avem niciunul ochi albastri)si e blond,eu sunt bruneta si Calin saten,dar si eu am fost blonda cand eram ca el.Multi ii zic la Dragos ca e neamt,ca are ochi albastri si e blond.[:p] Va pup si mai vorbim maine.[pup][pup][pup][pup][pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.Am vazut pozele lui Dragos si e super!Ai un baietel,Alina ,tare dulcel! Ma bucur ca e bine Clau si s-a dat jos din pat asa repede.Poate reusesc sa trec si eu pe la ea.Eu cu burtica deabia mai mergem.Simbata am facut curatenie ca si asa asta mic nu isi gasea pozitia buna in burtica si am zis ca poate nu-i strica putina miscare.Degeaba, m-a durut mai rau dar macar stiam de ce ma doare. Ieri a fost mai bine.Am stat acasa in pat.Magda tu pe unde te-ai plimbat?Cam tragi chiulul de cind s-a internat Clau![:D] Cristina tu pe cind aterizezei in tara?[bicla] Anto ai plecat deja?[bonjovi] Va pup![bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina 33, mai putin si vine bebe...imi pare rau ca tot ai dureri, dar bine ca ai reusit sa duci sarcina pina aici.Noi ajungem simbata viitoare. Alina M, ce mai faceti? Cum e vremea la Arad?Aici e tare ciudat, cind ploua cind iese soarele... Va las, ca merg sa fac mincare... Cristina si gemenutele -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor!Azi s-a luat curentul de dimineata si apoi nu a mers internetul pana acuma seara.[bang][bang][bang][bang] Ma bucur ca v-au placut pozele si multumesc pentru complimente. Clau zicea ca probabil miercuri o lasa acasa.[mamica][bb] Anto speram sa ajungi cu bine in RO si astept sa ne intalnim toate fetele.[colegi] Alina vezi ca si eu am facut curatenie si am vopsit inainte de nastere si m-au apucat durerile(eram foarte harnica atunci)[biz]. Pana la urma va fi baiat sau nu stii sigur?[baietel][fetita]De-aici inainte poti sa nasti linistita,numai sa ne anunti si pe noi.[;)] Magda,tu nu mai dai nici un semn? Esti la lucru sau la scoala?[cafea][detectiv] Cristina la noi e noros acum si s-ar putea sa vina ploaia.Asteptam sa ne intalnim si cu voi la Arad.Ce mai fac fetele?[dual] Azi am fost afara si a fost foarte cald,am stat in tricou.Pe Dragos l-am lasat sa se joace la nisip,sa nu va spun cum s-a facut pe haine si in cap,tot de nisip.Abia l-am dus inauntru,plangea sa-l mai las la nisip. Va pup.[:X] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Acum am terminat cu mancarea[papica].Cu scoala, mai rarutz ca-i mai dragutz saptamana asta.[alcool][batcap] La servici e ca la nebuni, am crezut ca mor azi cat am avut de lucru[bang][bang][bang] Alina33 mai rezista un pic, ce-a fost greu a trecut. Va pupicizez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...