Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu]Cu chin cu vai am aparut si eu.Ce ghinion cu calculatorul asta[(pc]!El nu stie ca nu are voie sa se defecteze! Nu stiu ce s-a intamplat,dar a trebuit Calin sa reinstaleze tot si nici nu s-a rezolvat cu placa video,dar am intrat si asa ca n-am mai rezistat pana maine.Ce e scris cu negru se vede bine,dar ce-i colorat si imagini nu e clar si ma cam chinui.Sper ca maine sa rezolve si problema aceasta[toanerele[:(][q][q]. Vad ca nu prea ati scris azi. Magda mersi ca le-ai anuntat pe fete.[cafea] Clau tu tot pe-acasa esti[gravi].Mai poti?[bang][bang] Eu vreau sa-i tin ziua la Dragos sambata seara si azi am fost sa-i comand tort.Am fost la o tipa in Gradiste care face acasa si face din revista ce model vrei.Anul trecut i-am facut o masinuta.Acum ceva ratusca ii va face.Are modele de tort foarte fain mai ales pentru fetite.O sa va pun poze oricum. Anto cand ajungi in Romania?Esti de acord cu ce-am stabilit noi,in 8 pe la 18-19? Sa ne spuna si Magda si Alina daca sunt de acord. Va pup si sper sa nu se strice cu totul calculatorul meu ca fac urat.[bang][bang][starwars][starwars][toanerele[toanerele[toanerele alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau mersi ca mi-ai raspuns la subiectul "Cum se plateste o bona in Arad?".Asa am auzit si eu ca 1500000-2000000 lei pe 8 ore.Eu n-am nevoie sa-mi faca si menaj,eventual mancare pt.Dragos si pt.ea,ca trebuie si ea sa mananca mai ales ca vine din Miclaca.[nani][nani][pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, chiar ma gindeam ieri pe la prinz pe unde esti. Tu acusi mergi la servici, ai rezolvat ceva? Ce tort ii faci la Dragos? Trebuie sa-mi spui si mie adresa tipei din Gradiste ca poate apelam si noi la ea la vara pt tort.Aici in sfirsit a venit primavara. Clau, bine ca te simti bine si mai poti sa te plimbi.Poate saptamina viitoare va intilniti la matern...Cit te tine in spital? Va pupam, Cristina si gemenutele -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau Cristina[hia].Deocamdata voi merge tot unde am lucrat,dar incerc in continuare sa-mi rezolv in alta parte.Tipa care face torturi si prajituri in Gradiste sta pe Visinului,dar nu mai stiu la ce numar.Iti dau eu nr.de telefon daca vrei.Tortul lul Dragos va fi diplomat cu fructe,dar face cum vrei,cu creme,cu ciocolata...Si cum am scris are niste modele pentru fetite,super. Am fost afara azi,e fain si cald,dar vantul e cam rece.[aerob][aerob] Voi ce faceti fetelor? [colegi] Ma duc sa-i dau sa manance la Dragos si mai revin azi.[yum] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TOT EU!!!! [bis][bis][bis][bis][bis] In sfarsti am dormit si eu o noapte intreaga, fara trezirile de rigoare...am reusit sa ma odihnesc, deci sunt gata pregatita sa nasc...[q][q][q]...doar ca asta mic nu da nici un semn ca ar vrea sa iasa... Alina ma bucur ca ti-ai rezolvat [(pc].... ca ieri parca era prea liniste pe forum...doar eu si Magda...Ce mai face Dragos? S-a distrat la Bihor? Magda ai terminat cu curatenia? Bianca ta ce minunii a mai facut? Cristina cum e sa fie mama cu tine? E mai usor acum? Fetele tale cum se simt! Anto draga mea pe unde mai umbli? Ca tare ne lipsesti! Alina tu cum stai cu sanatatea? Esti mai bine? Pupici! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am culcat gizele si acu e liniste.Imediat merg sa mai adun pe aici ca arata ca dupa razboi... Clau, ma bucur ca te simti bine si ca ai dormit bine. Cit despre bebe, las ca vine el...Mama e deja la Arad, asa ca iar suntem singurele, dar acusi venim si noi... Am citit in Libertatea de azi ca in aprilie o sa ninga. sper sa nu fie adevarat. Anto, te pregatesti de drum? Alina, suna bine diplomat cu fructe. Sa ne pastrezi o feliuta.O prietena stiu ca facea tort de ziua alui mic la Crisan, dar preturile nu sunt tocmai mici, dupa cite am inteles. Va pupam, Cristina si gemenutele -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele va rog sa ma scuzati daca vin mai rar pe-aici dar am niste probleme cu serviciul ,sper sa se rezolve . Ajung sambata seara la Arad ,o sa iau nr. voastre de tel .cu mine. Da ,i-mi convine pe 8. Va pup si numai bine[pup] Clau ,tu chiar ma astepti pe mine[cri] sa nasti .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto iti doresc sa-ti rezolvi problemele la servici si sa ajungi cu bine in RO.[9cer] Clau cred ca esti intr-un stres continuu.[bang][bang][bang]Saptamana asta scapi oricum.[bb][batetoba][batetoba]Ai vorbit si cu o moasa pe cand nasti sau numai cu dr.?[medic] Dragos la Bihor ne-a "terorizat" cu closca cu puii,vroia sa se bage si el in ladita cu ei.Nu-i era frica de closca.Zicea ca-i face "dade,dade",adica draga,draga.Ia luat mama mea un pui si l-a prins de gat,saracu' pui.[q]A trebui sa acoperim ladita ca altfel nu stiu ce ramanea de pui.[:D] Alina tu ce mai faci cu bb?[fetita] Magda nici tu nu ai aparut azi.Ati vandut apartamentul? [pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...