Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (6)


Recommended Posts

OHISASHIBURI ! Bine ati venit pt. fetele noi si sper sa ne imprietenim. Si eu am fost la un picnic cu bb ,duminica dar inca nu inflorisera ciresii.Azi a fost o zi F. frumoasa si in Sasebo dar maine s-a anuntat ploaie[:(]. [pup][pup][pup] Va doresc o saptamana placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
`Neata fetelor! Si mie imi place cartoful dulce,am mancat duminica trecuta,la hanami. Am mancat si porumb copt,dar nu mi-a placut,ca era foarte dulce[xx(] Sunt foarte trista ca nu reusesc sa slabesc,adica nu sunt grasa,dar am niste sunculite de toata frumusetea[bang] Ceva idei aveti?![help][help][help] Sorina. "If you respect others,they will respect you!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am stat azi-noapte pana pe la 4 si am citit toate articolele despre Cristi... As vrea sa fac mai mult decat citit... Imi puteti explica cum ati trimis voi donatiile voastre?? va rog sa explicati mai amanuntit... ca la prosti...:PP Va multumesc anticipat!! Adina & Luka http://www.babiesonline.com/babies/1/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by michiyan
Mai Sorina,eu de vreo doua saptamani ma chinui numai cu grepfruit si cu salata sau cu culca-te ca-ti trece foamea,sau bea apa si mai rabda si abia am reusit sa slabesc 3 kg.Si eu chiar sunt grasa. bm
Ce ambitioasa esti,bravoooo!!!!!!!!! Mie imi cam lipseste,eu am 45 de kg,la aproape 1/60. Sunculitele la burta ma cam supara,si ceva celulita[bang] Tu faci sport? Sorina. "If you respect others,they will respect you!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by yashy
Buna fetelor! Am stat azi-noapte pana pe la 4 si am citit toate articolele despre Cristi... As vrea sa fac mai mult decat citit... Imi puteti explica cum ati trimis voi donatiile voastre?? va rog sa explicati mai amanuntit... ca la prosti...:PP Va multumesc anticipat!! Adina & Luka http://www.babiesonline.com/babies/1/lukayashy
Intra pe site-ul facut special pentru Cristi : www.pentrucristi.ro Si acolo gasesti tot ce vrei,ai acolo si conturile in care se pot dona bani,exista un cont in dolari iar altul in lei. Apoi te duci frumusel la banca,cu actele tale,si spui ca vrei sa trimiti suma asta in contul cutare.... O sa-ti opresca un mic comision,in functie in suma pe care vrei s-o trimiti. Sper c-am fost cat de cat explicita,si ca am putut sa te ajut. Numai bine, Sorina. "If you respect others,they will respect you!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...