Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[asia]cu respect toate fetele care sinteti pe aici!Draga Michyam stii ce facem acum? .alcool][alcool][bum][batetoba][bis]ptr. ca mi-ai dat o veste buna!.Spuneti-mi ce faceti voi prin week-end?[bum]sau[bicla][disco]ce dor imi e de ea!Ce fel de muzica se asculta la voi? Sint discoteci si cu muzica din Europa?Ptr.Julie:Cum ati sarbatorit [s][s][bum] cum te simti la ..3.anisori?pupici dulcici de aici[bis][bis][canada] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!! La voi cum e vremea?? Aici e super fain! Se face "Festivalul infloririi ciresilor" pe la voi? Mie mi-a promis scumpul meu sot ca ma duce, dar lucrand si azi pana pe la 20:30, vom merge tarziu... Voi mancati tot ce va place, acolo pe strada?? eu cam asa fac la toate festivalurile la care merg... de aia se si vede... va pup!! si pofta buna!! Adina & Luka http://www.babiesonline.com/babies/1/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dege, bine ai venit[flo]! Simona, la trei anisori ne-am simtit cam bulversati, la sapte - niste adevarati[:D]. Pupici si multumim pentru urari. Pentru lenesii iubitorii de flori - o parere de la un lenes profesionist[:o)]: muscatele sunt cel mai usor de intretinut, infloresc tot timpul anului (mai putin iarna, acolo unde e mai rece) si evident ca nu trebuie aduse in casa deloc. Yashi - aici a fost superb, o zi fara nici un nor, putin cam racoare pentru gustul meu (18 grade), dar ne-am petrecut cateva ore pe plaja si ne-am balacit un picutz si in apa. Aaaaa, numai cu picioarele, ca nu am avut costume de baie pe noi [beach]. J.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michiyan da voi unde va-ti cunoscut,nu tot in bar?De ce esti asa de sigura ca acum nu ar mai umbla?Dar ce fel de munca ai de zici ca lucrezi ca un japonez?Ai spus ca esti la a doua casatorie iar eu itzi doresc ca in aceasta casnicie sa ai parte de tot ce-ti doresti.
Bidiloi sa-ti traisca nepotica.
Yashy si la mine vremea este tare frumoasa si sper sa ramana tot asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Degetzica multumesc pentru urari! Julie multumesc pentru pontul cu muscatele! Si aici a fost o zi foarte frumoasa! Am iesit cu prietenii la plimbare in parc. Am vazut si ciresii infloriti, si da, ca sa raspund la intrebarea lui yashi, m-am cam infruptat cu diferite mancaruri. M-am dat si in kanlansha, am inteles ca aceasta e cea mai mare din Tokyo. Privelistea vazuta de la inaltime e minunata. Va salut pe toate/toti, o seara placuta si o noua saptamana cat mai frumoasa! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)] Eliza, [gravi] in 18 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Degetzica
Michiyan da voi unde va-ti cunoscut,nu tot in bar?De ce esti asa de sigura ca acum nu ar mai umbla?Dar ce fel de munca ai de zici ca lucrezi ca un japonez?Ai spus ca esti la a doua casatorie iar eu itzi doresc ca in aceasta casnicie sa ai parte de tot ce-ti doresti.
Bidiloi sa-ti traisca nepotica.
Yashy si la mine vremea este tare frumoasa si sper sa ramana tot asa.
Ba da, tot in bar ne-am cunoscut, dar in cu totul alte imprejurari ;cred ca asa ne-a fost soarta pentu ca el chiar nu mergea prin baruri iar eu nu aveam de gand sa ma casatoresc in Japonia.pai aita cum lucrez eu:trei zile pe saptamana lucrez la o companie din Tokyo ca OL si doua zile_adica sambata si duminica in restaurantul nostru cam zece ore pe zi.Cand merg in Tokyo nu lucrez decat 8 ore pe zi dar numai drumul imi ia doua ore si jumate si la dus si la intors. Iti multumesc de urare si sunt sigura ca de data asta voi reusi si voi fi fericita. Chiar, tu lucrezi? bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eli
Revin cu o intrebare. Stiti daca sunt in Japonia (Tokyo) licee cu predare (doar) in limba engleza? Multumesc! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)] Eliza, [gravi] in 18 saptamani
Draga Eli,l-am intrebat pe sotul meu si mi-a zis ca sunt din cate stie el,doua scoli americane:una in Nishi-Azabu si Yokohama.Imi pare rau dar nici el nu stie exact. bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...