Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania (4)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by tinatache
iotetete ca acu vazui! bey, da' voi n-aveti somn? ca eu tb sa hranesc cupilu la miezu notpii da' voi ce grija aveti?? Cristina
Eu ma hranesc pe mine ca n-am avut vreme pana acum [:D] Unde mai pui ca-i liniste in casa si-mi pot savura in tihna ciocolata (despre care tocmai ce ne-a zis la scoala cum ca ar ridica moralul [:D]) Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Camelia
quote:
Originally posted by tinatache
iotetete ca acu vazui! bey, da' voi n-aveti somn? ca eu tb sa hranesc cupilu la miezu notpii da' voi ce grija aveti?? Cristina
Eu ma hranesc pe mine ca n-am avut vreme pana acum [:D] Unde mai pui ca-i liniste in casa si-mi pot savura in tihna ciocolata (despre care tocmai ce ne-a zis la scoala cum ca ar ridica moralul [:D]) Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
hehe, de care ai? ca eu am cu menta:))) si o molfai, normal:))) Un Paste Fericit! [paste] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by tinatache hehe, de care ai? ca eu am cu menta:))) si o molfai, normal:))) Un Paste Fericit! [paste] Cristina
Am o cutie cu de toate:si amaruie si alba si Vollmilchschokolade.Dar m-am oprit ca nu mai pot![xx(] Da moralul cred ca mi l-a ridicat.[:p] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Camelia
[quote]Originally posted by tinatache Am o cutie cu de toate:si amaruie si alba si Vollmilchschokolade.Dar m-am oprit ca nu mai pot![xx(] Da moralul cred ca mi l-a ridicat.[:p] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
pai e bun, atunci putem merge la culcare, bine dispuse si cu burta plina. ma duc sa umplu burtica si la grasun si trag obloanele pe ziua de azi. Maine la 7 incepe alta. Noapte buna! Un Paste Fericit! [paste] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai este fan Big Brother ? Eu una recunosc ca mai trag cu ochiul,p-acolo:-) Ati vazut-o pe Ramona,este nascuta la Drobeta Turnu Severin si a declarat ca daca ar cistiga milionul ar ajuta animalele din Romania! Hmm,pai si cu copii din Ro cum ramine,Ramona draga ? Si ei au nevoie de ajutor ... http://www.ramona-rosenfeld.de/index.php?goto=Ramona [flo] & [pup] Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alba, eu nu ma uit la BB ca ma plicti de mor,poate daca as prinde un pic actiunea m-ar acapara. M-am uitat pe pagina lu Ramona, e faina tipa dar povestea cu animalele amarate din Romania ma lasa rece si nu-mi stoarce nimic. La cati copii sunt pe strazi..ea vede numai pisicile.. [xx(] Eu stau langa Stuttgart! Mai e cineva prin zona? PS. Daca voi va laudati,eu mananc seminte. SUnt bune dar nimeresc cate una cu gust de gainatz de-mi vine sa ma arunc de pe geam [:(!] Laura si papusica din burtik (34 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetele,daca ziceti ca pastilele de spalat vasele de la Aldi is bune,il trimit si eu pe sot sa cumpere,miine. Eu folosesc Calgon(le iau de la DM)dar la ultimele ture de vase,am observat ca paharele au niste dire...naiba sa-l ia de Calgon,nu o mai fi de calitate pen´ca eu folosesc de vreo 3 ani si nu am avut probleme pina acu`...si taman miine vine soacra si tre`sa-i dau sa bea din pahare stralucitoare,nu? Hai pupi si sa mincati toata ciocolata! Fetiliiii,tomnai imi zise sotu`ca a cetit de dimineata öko-testele facute pe mierea de albine si cica 50%din cea din supermarkete nu-i buna,contine nu stiu ce antibiotic periculos pt stomac [bang].Ca norocu`,eu nu cumpar miere decit de la taranii din zona care m-au asigurat si rasasigurat ca totul e in ordine...sper! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lauraa
Alba, eu nu ma uit la BB ca ma plicti de mor,poate daca as prinde un pic actiunea m-ar acapara. M-am uitat pe pagina lu Ramona, e faina tipa dar povestea cu animalele amarate din Romania ma lasa rece si nu-mi stoarce nimic. La cati copii sunt pe strazi..ea vede numai pisicile.. [xx(] Eu stau langa Stuttgart! Mai e cineva prin zona? PS. Daca voi va laudati,eu mananc seminte. SUnt bune dar nimeresc cate una cu gust de gainatz de-mi vine sa ma arunc de pe geam [:(!] Bai,ce figura esti [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Laura si papusica din burtik (34 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
[flo] & [pup] Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alba
Cine mai este fan Big Brother ? Eu una recunosc ca mai trag cu ochiul,p-acolo:-) Ati vazut-o pe Ramona,este nascuta la Drobeta Turnu Severin si a declarat ca daca ar cistiga milionul ar ajuta animalele din Romania! Hmm,pai si cu copii din Ro cum ramine,Ramona draga ? Si ei au nevoie de ajutor ... http://www.ramona-rosenfeld.de/index.php?goto=Ramona [flo] & [pup] Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)
...si cînd a întrebat-o ce face daca ajunge la survivor..a spus ca ,a fost anul trecut în România la unchiul ei..si nu are cum sa fie mai rau ca acolo.....rushineeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! bleahhh..a uitat de unde a plecat?? Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...