Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aici, in Olanda (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, La intlnirea din Utrecht voi veni si eu cu prietenul. La celelalte pe care le planificati nu pot veni, dar ma multumesc si cu una pe luna decat deloc. Vorba aceea e bine si asa mai rau[:D] decat niciodata. V-am pupat pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Goede morgen, Bun venit noilor fete: Ana si Edel !!!! Dragelor, eu pot veni pe 26 aprilie... din cite stiu nu am nimic. De-abia astept sa va vad pe toate ! Pina la urma ne intilnim in CS Den Haag si mergem toate in Scheveningen? Daca e zi frumoasa putem sta la o terasa, la mare.... Danyce, ai grija de tine, dar nu te stresa prea tare... eventual le spui copilasilor din vecini ca esti mai obosita acum, si nu mai poti sa ii ajuti. Ancuta, la intilnirea din Utrecht nu pot sa vin, noi avem altceva planificat, imi pare rau. Fetelor, voi ati organizat aici o petrecere de burlace? Eu am fost la citeva nunti pina acum, dar nu si la petrecerea asta...acum suntem 6 fete(femei) care vrem sa organizam ceva pentru o prietena... s-a sugerat beauty dag, o zi in Amsterdam, o noapte la Baja in Rotterdam... voi aveti ceva idei? Nu vrem ceva extrem, nu o sa o trimitem in pijama la cumparaturi, ceva normal.....si vrem sa o suprindem, in ziua in care probeaza rochia pentru ultima data o astepam la usa si o "rapim".... orice sugestii sunt binevenite !!! kusjes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, eu m-am uitat acum in calendar si am vazut ca de fapt weekendul este pe 24-25 aprilie, adica sambata 24 si dumineca 25. Sper ca nu m-am tzacanit de tot! 26 e luni, eu nu cred ca pot veni lunea, dumineca sau sambata mi se pare cel mai potrivit. Avem cu cine lasa copiii cele care avem copii, putem sta si noi la o poveste fara sa fim tot timpul cu ochii pe ceas. Cine a scris we 25-26, ne-a dus in eroare, da' nu-i nimic, numa' sa ne punem de acord. Hai va pup si ne mai auzim, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Iris2002
Dana, si eu am vazut ca e lunea, dar eu am lunea liber... si no kids...dar nici 24 sa 25 nu formeaza o problema pentru mine....
Dani, de tine este si mai bine! Tu te poti odihni lunea dupa intalnire[nani].Dani, tu ce local pe plaja propui? Fetele din Haga, noi trebuie sa le facem o primire frumoasa prietenelor noastre asa ca trebuie sa ne gandim la ceva cat mai placut. Voi fetele, cu soti olandezi, stiti mai bine unde ar fi mai potrivit sa mergem?! Hai sa ne dam cu parerea.Pupici voua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...