Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Grecia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gia sou,Maria! Mamica din Grecia deocamdata sint numai eu! Dar mai sint citeva fete din Grecia si din Cipru pe aici! Kalos irthes,bun venit pe [dc]! Vad ca locuiesti in Thesaloniki.Eu in Atena si am doi baieti gemeni! O sa-ti pun pe PM nr meu de tel,daca vrei sa vorbim!Filakia![pu[] Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gia sou. Imi pare bine ca mi-ai scris nr. de tel. pt ca nu ma asteptam sa mai existe vreo mamica aici. Eu am 3 nazdravani, adica Anastasia-7ani, Ioana-2 ani si Alexandros-6 luni. Iti imaginezi cred ca asta inseamna program non-stop pentru ca cea mare are preocupari total diferite de plangaciosi(lectii, pian, gimnastica, dansusri populare, etc.Noaptea si in pauze este randul celor mici. Eu plec poimaine in tara pentru sarbatori dar o sa te sun. mp
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria,am vazut tirziu mesajul tau! Deja cred ca esti in Romania,dar sigur la intoarcere ne vei gasi aici! ANASTASIA i-si sarbatoreste ziua de Paste sau de Craciun? Daca e acum,La multi ani kai na xeiretai to onoma tis! KALO PASHA kai CHRISTOS ANESTI Daca fetele din Cipru trec pe aici poate ne unim pe acest subiect,cind se va intoarce Maria o voi ruga sa schimbe numele din "MAMICI DIN GRECIA" in "FETE DIN GRECIA SI CIPRU",multe nefiind mamici,aici zic de tine,karmen24! Filakia! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Maria2
Eu am 3 nazdravani, adica Anastasia-7ani, Ioana-2 ani si Alexandros-6 luni. mp
Acum cu noul guvern esti mamica multipla,politehni...FELICITARI!!! Mai fac si eu unul ca e pe degeaba,il creste Karamanlis! Si doi din copiii tai sarbatoresc in aceeasi zi cu ai mei!!! Facem party in comun! Cred ca pina te intorci,o sa-mi pun singura intrebari si tot singura o sa-mi raspund! Hai karmen,unde esti? Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt aici.Gata m-am alaturat subiectului.Sunt de acord cu tine pt schimbarea subiectului sau crearea altuia cu titlul FETE DIN GRECIA SI CIPRU sau cel putin crearea unui subiect de genul VACANTA IN GRECIA SI CIPRU pt ca sunt sigura ca se vor alatura mai multe persoane acestui ultim subiect,dat fiind ca multi romani si-au petrecut vacanta in grecia sau in cipru.Va las pe voi sa decideti draga Theodora si mamica Maria.PUPICIOI.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...