Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici sau burtici din Sighet?


Recommended Posts

Salutare, Eu sunt doar nascuta si crescuta in Sighet si as vrea sa vad daca pe site-ul acesta exista tinere mamici sau in devenire care inca locuiesc acolo sau care isi iau radacinile acolo. Astept cu nerabdare sa va intalnesc. Pupicuri multe, Daniela V. si bebe mic din burtic D.Veuger
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu sunt nascuta la sighet, familia tatalui meu e acolo de cand a luat fiinta pamntul. [:D] insa eu am copilarit in bucuresti. in sighet merg de cate ori am ocazia, din pacate destul de rar, dar de fiecare data o fac cu mare bucurie si emotie in suflet. problema e ca eu nu-s nici "tanara mamica" si nici "in devenire", puiul meu are deja 18 ani. in mod ciudat, desi s-a nascut departe de sighet, si el a avut sentimente foarte stranii(a se citi calde) cand l-am dus pe valea izei prima data.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, Bine te-am intalnit! Imi pare nespus de bine ca dau de cineva care isi are radacinile in acelasi loc ca si mine. Cred ca nu conteaza unde te afli, doarece inima ti se umple intotdeauna de bucurie la gandul locului natal. Sper sa aud numai de bine. Daniela Veuger si bebe mic din burtic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...