Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multzumesc, scumpa Chato'. Acu am inteles si eu. Eu credeam insa ca sunt zboruri directe. Tu cu ce zbori spre ro de obicei? gasisem o oferta ca lumea si via paris- ma gandesc insa ca la intoarcere Malina o sa trebuiasca sa zboare singura si cu aeroportul din paris, mi-e cam frica. Ce crezi tu, cand or sa-l termine nou de reparat? Te pup si o seara minunata! Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur ca-s infidela, cind vad preturile de la air france si stiu ca serviciul e de multe ori sub prestatia facuta de altii - british sint cei mai buni la capitolul asta, italienii-s zgirciti si klm sint cu mincarea cea mai proasta- anul asta am luat pe alitalia, in august, cu 325€. Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by chatonel
sigur ca-s infidela, cind vad preturile de la air france si stiu ca serviciul e de multe ori sub prestatia facuta de altii - british sint cei mai buni la capitolul asta, italienii-s zgirciti si klm sint cu mincarea cea mai proasta- anul asta am luat pe alitalia, in august, cu 325€. Toulouse, la ville rose [roker]
Care mancare?[:D] Mai nou nu se mai da mancare... decat daca iti comanzi si platesti separat in avion! ~~Adela &[zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beyyyyyy verilor lipsesc oleaca si va faceti de capetenii???!!!...dau un raspuns nu ma balega nimeni in zeama...va luati cu distractii cu spirte cu avionuri...ce rau de voi!!!! eu noutatzuri nu mai am decat munca ,casa ,copil ,barbat la sfarsit...nu prea mult ca si-o i-a in cap si nu e bine...plus pragatealele pentru plecarea in romanica acte tampenii!Hai va pupici unde doriti si la mai mare!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...