Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ziua buna, fete-cucuiete [:D] M-am intors si eu duminica seara din Ro, dupa o cursa cu avionul absolut infioratoare- cea de la Bucuresti-Budapesta, ca eu merg cu Malev si fac schimbare in Budapesta...am zis ca picam cu avionul, niste zgiltiieli, de-a dat-o pe asta mica de toti peretii uterului [:D][bang]...in fine, bine c-a trecut! Noi sintem bine, lu Bogdanelu ii dau dinti si masele intr-o veselie, e miriit toata ziua, uf! Venim si noi la Eliza, toti patru [:D], sper sa ne vedem acolo. In Ro a fost ok, multa ploaie si noroi trei sferturi din timp [bang], in rest cumparaturi- mi-am luat 6 perechi de mergatori, zici ca-s apucata [:D] PS: Cumatra, vaz ca crescusi in grad, felicitari![bis] Cam atit, va pup pe toate [pup] Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam pentru felicitari, cumatritzo [pup] Bietul Bogdanel, auzii c-a fost bolnavior prin ro. S-a facut bine? Atunci tragem un chef pe cinste! vin si Mihaela de la Bern, si Silvia. Oiii, ce la fete o sa fiiiim! distractie, nu gluma! Cate perechi de pantofi ti-ai luat??? 6??? ai luat si zestre pentru micutza printesa Bianca ?[:D] Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit irene. Ce zici tu acolo? 6 perechi? [wow] Sa-i porti sanatoasa... si fiindca veni vorba de imbracat: Fetili io pe frigul asta nici n-am cu ce sa ma imbrac![bang] Nu mai vine caldura o data? Sper sa fie frumos sambata... Pana atunci v-am pupat, ~~Adela &[zana]Julia *** 2 ani pe 19 iunie*** [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
[bang] Samstag, 19. Juni 2004 stark bewölkt, starker Regen Temperatur: vormittags 14°C, nachmittags 16°C. schwacher Wind aus Nordnordwesten. Asha ca, Adelush, ia-ti cojocelu' Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
[:0]rasu-plansu![bang] Si eu am vazut pe internet ca e vreme urata sambata dar la TV a zis ca e frumos: 25 de grade si nu ploua.[pic][pic][pic] Nehotarata, i-am zis lui Ge sa caute el un site competent sa mai vad o data vremea si i-am atras atentia sa caute un site care sa arate o vreme superba sambata![:D] Nu-i de gluma cu cojocelul, eu cum sunt friguroasa s-ar putea sa-l iau! nu zi de doo ori.[q] ~~Adela &[zana]Julia *** 2 ani pe 19 iunie*** [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat citatu' de la www.wetter.ch. In ultimele 2 saptamani insa, s-au cam facut de ras cu prezisul vremii: parca e totul pe dos: marti trebuia sa fie 25 grade, soare, cald. a fost frig si innourat. tot weekendul la fel. azi innourat- au spus si uite-te afara. M-am imbracat cu pantaloni lungi si camasa cu maneca lunga si mor de cald. noroc c-avem instalatie de aer conditionat la birou. Nici nu mai stiu ce sa cred. Voi pe la ce ora veniti? Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu Bogdanu meu, asa cum il stiu, nepunctual si fitiit prin casa de ti se face si lehamite sa mai pleci cu el undeva [bang], mare lucru daca ajungem pina la 8 seara! Da cre ca-l pun sa se imbrace de la 3, ca sa plecam si noi pe la 5! Uff! Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...