Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

Fetelor, m-am documentat acu serios din sursa sigura: la petrecerea Elisei nu se vine cu cadouri. Fiecare aduce insa ceva, o salata, etc, dar nu cadouri. Ce se poate aduce (avand in vedere ca serbeaza 7 ani de casatorie) e o sticla de ceva (Elisei ii place sampania (sau proseco) mult [;)]) sau flori. Acu sper sa tina vremea si cu noi. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Inca o noutate referitoare la petrecerea Elisei: sunt cam 100 de invitati, care vin in fiecare an in proportie de 90%!! Asha ca n-o sa fie plictiseala :) Petrecerea Elisei o sa devina evenimentul monden al anului al romanilor din Elvetia. Bravo ei ca organizeaza asemenea petreceri[cool] Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ginyyyyy la ce ora vii? Unde esti puiu la coafor?[:D] Lorelei io i-am luat deja cadou.[:p].. si vin si cu salata boeuf si un tort pentru Julia... cine se grabeste poate mai prinde vreo feliuta.[:D] ~~Adela &[zana]Julia [majoreta] 2 ani- 19. Iunie. 2004[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, o avea ceva daca fac si io tot salata de boef? Ca mi se pare cel mai usor- acu, fie vorba intre noi, sint in pana de inspiratie [:D] Ma gindesc ca la cita lume o sa fie, se maninca sigur! Adela, [s][s][batetoba] Juliei, sa se faca mare si frumoasa- ascultatoare nu mai zic, ca nu e nici o sansa [:D] Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iren> nu are nik. Elisa a spus ca sunt cateva persoane care aduc salata boeuf si nu e problema daca aduce mai multa lume, ca se mananca! oricum nu poti face salata pentru 100 de persoanae asa ca cu cat mai multe, cu atat mai bine. [papica] Puiu dar nu te obosi prea tare ai grija de Bianca si sa-ti fie tie bine. Fa si tu ceva mai usor. Multumesc pentru urari. Va povestesc maine ce i-am luat.[:D] ~~Adela &[zana]Julia [majoreta] 2 ani- 19. Iunie. 2004[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...