Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

Fetili, fain ne-am mai distrat la Elisa. Fata asta stie sa organizeze o petrecere, nu gluma! Asha de fain m-am simtit, ca de fiecare data cand suntem toate. Pozele vin- sper, heute Abend :) Va pup si o zi minunata![pup] da, Rafy, e o tzara frumoasa, si o iubesc [olala] Pe unde te-ai preumblat prin Schweiz??? si tie pupici Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
referitor la cazul lui Paul Ungureanu ( http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27241 ) ma pot organiza pe post de "pusculita" (plic sau virament) si sa le duc banii cand mergem in tara. Din pacate plecam de aici abia pe 10 iulie, dar chiar daca ii ajuta Domnul sa rezolve cu prima transa de bani Paul tot o sa mai aiba nevoie pentru urmatoarele rate. In drum spre casa trecem chiar prin Gura Humorului si ii pot lasa la bunica. ce ziceti, ne mobilizam putin? Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
Fetili, fain ne-am mai distrat la Elisa. Fata asta stie sa organizeze o petrecere, nu gluma! Asha de fain m-am simtit, ca de fiecare data cand suntem toate. Pozele vin- sper, heute Abend :) Va pup si o zi minunata![pup] da, Rafy, e o tzara frumoasa, si o iubesc [olala] Pe unde te-ai preumblat prin Schweiz??? si tie pupici Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Lorelei hai cu pozeleeee. Super a fost. Julia a adormit in masina si s-a trezit dimineata pe la 8,30 [bang]... si eu care credeam c-o sa doarma mai mult. In schimb la pranz a dormit peste 3 ore. Giny> voi ati plecat mai devreme? Cum v-ati simtit? iren_burticut> ati mai stat? cum a rezistat Bogdanel? Asadar fetili cand e urmatoarea intalnire?!?!?[:D][:D][:D] Rafy> salut si tie. [canada] ~~Adela &[zana]Julia [majoreta] 2 ani- 19. Iunie. 2004[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am plecat pe la vreo 12 jumate, oricum nu mai era de stat cu muzica aia...i-am si zis consortului, sa-i multumeasca dj-ului pt program, ca daca nu era el cu muzica aia, mai stateam, da asa, am avut motiv sa ne urnim mai repede [:D] Bogdanelu a adormit in drum spre casa, era topit de somn, iar dimineta s-a trezit pe la 11- sic![:D] Ma bucur ca ne-am vazut, ca de stat prea mult de vorba, cu plozii astia, nu s-a putut...Da poate data viitoare ii legam... Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iren> noi tot din cauza muzicii am plecat [sm].... de fapt Juliei nu i-a placut. A inceput scandalul (sa planga) dupa vreo doua reprize de house_nebun . [pk][roker] Io n-am auzit-o ca eram pe ring [ispita] [:D]dar mi-a zis taica-sau ca i-a zis cineva ca plangea copilu`.[bibe] Laura> voi ati mai stat? Tu ai baiat mare si frumoooos [olala]- si cumintel am vazut eu,... si cred ca-l iau de ginere. [:D]. Bogdanel_cel frumusel e mai mititel ca Julia asa ca nu se poate.[bang] So, sa nu ma iau cu vorba. [hc] Noi in principiu suntem prin elvetica pe 21 august.[bis] [pup] ~~Adela &[zana]Julia [majoreta] 2 ani- 19. Iunie. 2004[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela noi am plecat pe la 00:15 ,motivul tot... nu stiu cum s-ai zic ca nu mai muzica nu o pot numi. Gata batem palma ,Omar si Julia ,sa facut ,ca tare frumoasa este printzesa ta.Ce mult m-as bucura daca putetzi veni in august . Voi face in aceasi locatzie unde a fost si parrty ptr. Teodora . Va astept cu bratzele deschise pe totzi !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...