Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

Iren ,tu burticoaso ,ai grija atunci ,ca vei fi pe ultima suta de metri [grasa][gravi]. Fete venitzi toate care avetzi placere ,sigur va fi frumos daca vom fi mai multe ,luatzi-va familiile si spre Affoltern . Da este ziua mea pe 20 si pe 28 a sotzului meu ,dar "FARA CADOURI " Haidetzi sa facem ceva ce nu a reusit la Eliza ,sau nu a fost asa cum doream noi . Voi ce parere avetzi ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mamicilor, ati scris asa mult , ca nu stiu ce sa raspund mai întîi.Deci: -Adela si Laura, va încuscriti-hai?-dar daca Julia se îndragosteste de Patrick?Lasa diferenta de vîrsta!"Inima îsi are ratiunile ei..."[:D] -noi am plecat de la petrecere mai repede pentru ca a doua zi dimineata am mers la biserica.Nu stiu cum a fost muzica mai departe, dar îmi era dor si de muzica de tanzuit româneasca.A fost? Adela, merci de poze, eu din pacate nu pot sa le vad, îmi spune ca nu sînt eu "owner".Trebuie sa-l rog pe Roger sa ia neste masuri. -Laura venim si noi în august, cu mic cu mare.Si ca sa nu venim cu mîna goala , daca nu te superi,o iau si pe sora mea, pe care o astept sa vina la noi.E ziua ei pe 16 august, a lui Roger pe 15.08 si a mea pe 25.08.Hey ce zici, o punem toti de un chef?[bere] Sa-i spui sotului ca mi-a placut prajitura care a facut-o sîmbata-sa ne mai faca![;)] Va dau pupici la toate si...nani-pui[nani] Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...