Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

Va salut pe toti![asia] S-a mai încalzit putin afara.Primavara e dupa colt![:D] Laura Ma bucur ca ai aparut! [bis][bis][bis] Bine ai venit pe forum!!![cool] Ce-ti fac voinicii? Boubba Sînteti bine toti?Si parinti si bebe?Pai nu ne mai povestesti ceva de printul tau? O duminica frumoaaaasa la toti si astept sa mai dati un semn. Va transmit si multa caldura (din inima)sa va bine-dispuneti pîna cînd vine primavara de-a binelea.[flo] Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Coccinelle
Buna seara la mamici si tatici[hia] Ocupati sau timizi? Nu stati la pînda, îndrazniti sa ne dati un semn[RO] Iren, noi avem "casa si masina si doi arii de gradina" [:D] Deci putem sa ne întîlnim la mine, cînd e mai cald. Cine mai raspunde la apel? Giny
Prezent![hia] Beeey nu ma mai joc cu voi! sunteti majoritatea din Zürich..[:D] eu is izolata prin Schwyz irgendwo.. No, ce sa va zic despre mine? Ca ma stiti doar![bere] Intrebari? [tel] Giny> cald afara? Daaa... dar tot nu ma incumet sa sterg geamurile. Eu astept sa fie si mai cald. [bascket] Adela si Julia [iepu][paste] [iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, Adelutzo, eu cred ca o sa merg sambata seara la biserica sa iau lumina. Voi cand vretzi sa venitzi??? Noi venim in mare gasca: sora-mea, bunica si Malina. Pe barbatzel nu cred ca o sa-l conving, el nu vrea la biserica. Lasa, uite, cand o sa mearga malina in august la scoala o sa trec mereu pe la tine (e cam la 15 min departare de tine) si ai sa te saturi tu de romance [:)] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
Mai, Adelutzo, eu cred ca o sa merg sambata seara la biserica sa iau lumina. Voi cand vretzi sa venitzi??? Noi venim in mare gasca: sora-mea, bunica si Malina. Pe barbatzel nu cred ca o sa-l conving, el nu vrea la biserica. Lasa, uite, cand o sa mearga malina in august la scoala o sa trec mereu pe la tine (e cam la 15 min departare de tine) si ai sa te saturi tu de romance [:)] Lorelei & Family
Mmm... Ziceam de duminica... Slujba a doua. Adela si Julia [iepu][paste] [iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela
quote:
Originally posted by Coccinelle
Buna seara la mamici si tatici[hia] Ocupati sau timizi? Nu stati la pînda, îndrazniti sa ne dati un semn[RO] Iren, noi avem "casa si masina si doi arii de gradina" [:D] Deci putem sa ne întîlnim la mine, cînd e mai cald. Cine mai raspunde la apel? Giny
Prezent![hia] Beeey nu ma mai joc cu voi! sunteti majoritatea din Zürich..[:D] eu is izolata prin Schwyz irgendwo.. No, ce sa va zic despre mine? Ca ma stiti doar![bere] Intrebari? [tel] Giny> cald afara? Daaa... dar tot nu ma incumet sa sterg geamurile. Eu astept sa fie si mai cald. [bascket] Adela si Julia [iepu][paste] [iepu]
Adela, treaba cu geamurile e cam dificila, io acu astept sa treaca si polenu, ca am la brazi p'in fata geamurilor...da cre' ca vine Pastele pina-atunci, si o sa muncesc de doua ori, o data curatenia de Paste, si p-orma dupa ce-o trece polenu...[bang] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...