Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Raluca bine ai venit aici in grupul-elvetia. (poate ne spui ceva despre tine) Hi hi e bine ca nu speli geamurile [:D]: nu stiu cum de nu se murdaresc sau ti le spala menajera [:D]... Btw... Eu n-am fost la biserica. Mi-a facut Julia un show c-o noapte inainte si duminica am fost asa obosita ca mi-a pierit tot chefu`. Of, si ce rau imi pare. :(( Iren> hi hi auzi la ea: Bebe mare e in Ro. [:-)))] pupici, ~~Adela&Julia (1an si 10 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, io mi-am vizitat finutzu, am fost la biserica, am vizitat socrii, am vizitat cumnatzica, am primit vizite, iar la capatul pastelui am fost cumplit de obosita. Da fericita [;)] Bucate??? aoleu, sarmale, salate böef, cozonac, pasca, friptura de miel, borsh de miel, etc, etc. O sa ziceti: vai, ce harnica e Ana, nu??? Iaca nu! n-am facut nick din toate astea, bunica si sora-mea sa traiasca! Malina a venit la mine de paste si a spus ca vrea spaghetti ca s-a saturat de bucatarie romaneasca, nu mai vrea [:D] Cam asha a fost pastele la mine. La anu' plec in caraibe. sau la horezu, ce zici, Gini??? Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce nepoliticoasa sunt: Raluca, bine ai venit in mijlocul nostru! Bineinteles ca te primim chiar daca n-ai copii, nu e nici o problema. Multzi pupici si speram ca la urmatoarea noastra intalnire sa vii si tu! Ne-ar face placere! [pup][pup] Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la toata lumea![flo] Raluca Hai sa traiesti![bis] Pai, mai zi-ne ceva de tine! Nu ai copii deci, dar banuiesc ca îti surîde perspectiva. Iren, nu te-am uitat sa sti![tel] A venit bebe mare cu miam-miam?[pofta] Saptamîna acesta am fost foarte ocupata ca nazdravanul meu cel mare are vacanta si am avut multe de facut împreuna. Si la mine e multa activitate ca la Iren, cu deosebirea ca eu nu primesc picioare în vezica[:D] Ana, între Horezu si Caraibe...ce sa zic?alege totusi a doua varianta ca la Horezu te plictisesti înainte sa-ti deschizi valiza[hop] va pup si astept sa va dati la vorba. Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey baete!!!nu mai pusei chichioarele pe-acilea de un amar de vreme si credeam ca subictul stagneaza...da vaz ca nu!!!s-au pus gastili juma elevetiene pe parleala nu gluma..hai sa ma bag si eu in ,,troc,, sa va mai spui ce facusi...ete mai baete gasaii un servici is sefa pe ospatari asa ca sa ma dau mare ca nu-s destul si in rest piticu meu creste mare soata mea nu mai are de crescut si munceste sa creasca familionu...hai va pupici dulci unde doresc mariile voastre?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Boubba,adevarul ca esti mamica tînara.Felicitari! Dennis-sa va traiasca!!!- o sa fie un copil mîndru, cînd o sa stie ce tînara e mami a lui.[^] Avem pe aici si alte mamici asa tinere(care se dau la vorba pe subiectul de fatza). Zici ca restaurantul Rex...Am dormit o noapte la hotelul cu acest nume si am mîncat la restaurantul de acolo.Nu ne-am întîlnit sigur ca matale erai la generala pe vremea aceea.Meey da din ce zona de influentza venisi matale, ca dupa dialect nu ma dau cu sama.Ca bagi una de la Moldova, una de la olteni...[detectiv] Si ce se întîmpla daca tu nu ai chef de lucru?Te bip ei pe tine? Hallo, alte mamici si tatici![flo] Ocupati la sfîrsit de saptamîna.Cu asa vreme frumoasa, de înteles.Va astept sa ne povestiti cum a fost în weekend.[huta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...