Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia


Recommended Posts

Pai bre tanti coccinele eu is juma moldovianca juma muntenca da fatata in bucale!!!iar treaba cu bipul...daca n-am chef de munca [mariaj]imi fac ca doar munca nu a fost data la boieri [hippi]tot astia amarasteni o cara in carca[sm]...si de tinerica mi-s nalta si trasa ca prin inel ca am fost oropsita asa sa fiu[vrajitor][ispita]...weekendurile ce sa va zac ni le petrecem la mal de rau pe pietre[beach] cu gratare lautari jocuri de carti asa ca sa mai treaca timpul si sa mai uitam de una alta... PAI BINE BRE TOATE IMI SUNTETI COCOTATE UNDE SE PUNE HARTA-N CUI NU-I NICI UNA MAI PE ACILEA PE JOS PE LANGA FRIBOURG CHIAR ASA IS SINGURICA????????????HAI VA PUPICI SI LA MAI MARE!!!![cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, elvetiencelor! da aveti activitate pe forum, nu gluma! bravo voua! eu din pacate sunt super-ocupata in ultimul timp. toocmai m-am intors din olanda- frumoasa tzara, fetelor! eu zic sa facem si un skimb de experienta, sa vina olandezele aici la noi o saptamana si sa mergem si noi la ele. ca sa ne balacim in marea nordului.[:D] weekendu asta plecam cu firma la tessin. si iarashi cade cura mea de slabire. da de luni.... uuuuf, uuuf! da in berna la expozitia de pictura romaneasca, merge cineva??? Pupici! Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei, cand e intalneala de la Berna? Am primit si eu un email despre asta. E cam departe de noi ce-i drept, dar sa vad... poate conving pe aici lumea sa mearga (sau poate s-o las pe julia cu bunicii care sunt la noi in perioada asta?!... hm...). ~~Adela&Julia [url="http://www.casa-romanilor.ch/teodora.htm"]Salvati un ingeras[/url].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Bey, d-abia v-am mai gasit, ca subektu era pe pagina a patra! Acestea fiind zise, pui si io o-ntrebare: n-aveti chef de zbintuit pin' ast w-end? Ca io am , si mama, mama, ce m-as mai zbintui! Deci, cine se anunta ? Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza la toata lumea[flo] Iren, esti o dragutza, bravo de initiativa! Eu chef am oricînd de o iesire, dar sîmbata asta mai trebuie sa aranjez ceva treburi, ca plec în RO joi. Sper sa gasesti totusi pe cineva mai liber.Te sun cînd revin. Pupici Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poi in iunie o sa fiu cit hipopotamu [grasa] da las, ca pina ma fac mai mare, ma zbintui nitel in Ro, ca plec pe 28 luna asta si stau vreo doua saptamini. Totusi, daca se gasesc amatoare de iesit w-endu asta, dati un semn, ca viu! Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey zurichoaicelor...bey chiparoaselor...bey fermecatoarelor...pai voi va puteti zbantzuii impreuna ca sunteti in deal dar astia care sunt la vale ca mine ce fac???ca de ,,greu la deal cu boii mici...,,hai zbantuitiva bine si sanatate!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...