Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ajutor! Imi cade parul!


Recommended Posts

Am inteles ca e normal sa cada parul dupa vreo 2 luni de la nastere, mai ales ca in timpul sarcinii eu nu cred sa fi pierdut vreun fir. Am alaptat un anisor, si parul tot cadea...M-am tuns, si parul tot cadea...Am luat niste vitamine nemtesti pentru piele, par si unghii, si parul tot cadea...Am folosit lotiune Elmiplant contra caderii parului(cu mesteacan...bla, bla...), si parul tot cadea...(s-a oprit putin sa se gandeasca daca ma lasa cheala si s-a hotarat sa cada in continuare). Ce fac, fetelor? Ca pe 1 mai bb face 2 ani si parul tot cade. Am auzit de lotiune Gerovital (ceva cu gaz?!). Stie cineva ceva de asta?[bang] O viitoare chelie stresata. Cu drag, [pup] [mamica]Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da stiu eu despre Gerovital.Este super.A folosit-o finul meu cand din cauza nuntii era fff. stresat sifacuse mici chelii.Dupa ce a folosit Gerovital nu numai ca i s-au acoperit cheliile ci i s-a si indesit parul.Eu personal am experimentat uleiul de ricin.Te ungi cu el la baza firului de par si stai asa cel putin doua ore;poti sta si de dimineata pana seara.foarte importat este sa te pieptani des pentru ca asa efectuezi un usor masaj si se intesifica circulatia.Incearca Gerovitalul si o sa vezi rezultatele in cam doua trei saptamani.Prietenii mei japonezi sunt inebuniti dupa produsele Gerovital pentru toti cei care au folosit au avut numai lucruri bune de spus despre produse. bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
mama doleres mai bine taceai si nu te mai inscriai deloc pe forum, iar daca tot ai facut-o pastreaza-ti afirnatiile rautacioase pentru tine ca altfel nu cred ca o sa ai cu cine discuta pe aici!! Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cind ma stiu mama ma cu -GAZ-si pot sa afirm ca desi imi mai cade si mie parul mi se pare normal...vezi Mama-Dolores!-nu am avut probleme cu:matreata, cazutul parului, .Cum fac eu:dupa ce ma spal pe cap-cind parul e aproape zvintat, imi ung buricele degetelor cu gaz,si frectionez (cu capul in jos)cele trei zone ale capului:crestet-timple-ceafa.Nu miroase dupa aceasta operatie, si mentionez ca am parul lung, se evapora pina dimineata(eu ma spal deobicei seara)Aplic acest tratament si fetitei mele si au inceput sa se vada deja rezultatele, adica i s-a indesit -asprit-si crescut parul.Eu v-am dat o sugestie voi alegeti ce si cum! [afro] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...