Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Produse Floritene


Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu am vazut produse Floritene, nu stiu insa daca au intreaga gama, la Apiestetic. este pe CA Rosetti, daca stii, de la intersectia de la Scala o iei pe CA Rosetti, treci de prima intersectie semaforizata si pe partea stinga, imediat dupa intersectie, este o cladire alba, nu prea inalta, intr-o curticica, scrie afara APIESTETIC. intri la farmacie si intrebi. daca mai ai vreo nelamurire scrie-mi un pm Numai bine si multa sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, dar noua nu vrei sa ne spui de unde le vei lua? Adica mai bine zis unde se afla reprezentanta???? Ca si eu folosesc crema cu castana pt ten cuperozic si sunt foaaaarte multumita de ea. Deci pliiiiz, fie-ti mila ca intr-o saptamana raman fara crema!!! Si as vrea si una de seara, caci pina acum nu am folosit, dar de la o varsta se impune maica [:D]. danat http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danat, scuze... ma luasem cu astia mici si am uitat. LABORATOARELE MAGISTRA SRL (FLORITENE SI BIOFLORA) STR. PROFESORILOR, NR. 8 337 46 90; 335 53 36 Au programul pana la ora 16,00. Dau produsele numai la persoane fizice autorizate sau firmelor. Am intrebat si de preturi, cam astea ar fi: CREMA PT. TEN CU CUPEROZA = 208.000 LOTIUNE TONICA = 119.000 DEMACHIANT = 160.000 Pupici, pa pa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mariana, pai si daca nu sunt nici firma, nici pfa, nu ma mai cremuiesc?!?!?! [:D] Eu parca am mai vazut candva...nu stiu cand anume...produsele Floritene si in Unirea la parterul dinspre Splai, dar nu stiu daca le mai au acolo...poate intrebi si tu... Multam de informatii oricum! danat http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...