Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

probleme femeiesti


Recommended Posts

hello again, am fost pana la urma(azi) la o noua consultatie, la un alt medic, asa pentru o a doua parere. Spre surprinderea mea, a spus ca a depistat o inflamare a colului, si nu o rana, asa cum imi spusese primul medic. Mai mult de atata, mi-a spus ca problema se poate rezolva prin tratament local si nu prin cauterizare, lucru care ar fi destul de riscant pentru nulipare datorita faptului ca cicatricea lasata de cauterizare ar putea duce la stenoza canalului cervical (asa cum bine am gasit si eu pe net), si probleme cu o viitoare nastere. Pa langa asta, a fost receptiv si sugestia mea de a incerca un tratament naturist(pe care deja l-am cumparat de pe net) spunand ca rau nu are cum sa faca. Asa ca voi merge in paralel cu tratamentul naturist si cu tratamentul prescris de el. Acum sunt bucuroasa ca am fost la o a doua consultatie, deoarece aveam o strangere de inima sa merg din prima la cauterizare. Totusi, nu pot sa inteleg cum doi medici din aceeasi breasla pot avea pareri atat de diferite legate de aceeasi problema. Oricum, va multumesc mult pentru toate sfaturile voastre, care m-au determinat sa ma gandesc de doua(chiar mai multe) ori inainte de a lua o decizie.[flo][flo][flo][cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...