Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am primit totul si inca o data iti multumesc din suflet.Am completat pagina personala si de data asta cred ca a mers.Singurul lucru pe care nu stiu exact ce s-a intimplat ca nu mi-a aparut este numele bebeului,data nasterii si sexul, pe care le-am completat,le-am trimis dar cand mi-am vizualizat paginuta nu le-am vazut.Oricum asta cred ca nu ma mai deranjeaza asa tare. [dual][dual][dual] si eu si Richy pt ca ne-ai ajutat sa ne vada si pe noi lumea. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/album?.dir=/e3f2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragutilor, vinerea viitoare voi veni la Oradea (v-am spus ca mi-a placut mult, si ca voi reveni, ma tin de cuvint). Vreau sa va intreb cum pot ajunge de la aeroport in oras, banuiesc ca gasesc taxi-uri acolo. E ca la Bucuresti, adik risti sa iti puna pretul de n-ori? de ce sa ma feresc?? Multumesc de sfaturi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutarii tuturor oradenilor! Sotul e si el oradean si tare dor ii mai este sa-si revada orasul copilariei asa ca anul asta ne vom petrece sarbatorile de iarna in tara. Am insa o foarte mare rugaminte la mamicile bebelusilor care papa formula: stiti cumva daca gasesc in tara sa cumpar pentru bombonelul nostru Alex (6 luni) Similac cu fier si DHA & ARA ? Alex a baut pina acuma lapte de la mami si in completare Similac Advance cu Fier si DHA & ARA. Am incercat si Nestle dar nu i-a placut. Stiu din alte mesaje postate pe forum ca se gaseste Similac in tara dar nu toate tipurile de Similac contin si cei doi acizi: DHA (acidul docosahexaenoic) si ARA (acidul arachidonic). Sau eventual imi puteti recomanda alt tip de formula care sa contina neaparat cei doi acizi? Multumesc mult [bb]Alex, [mamica]Mona si tati Cris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oradenilor am si eu un anunt de facut.Am acasa o catea ciobanesc german care a facut 9 pui si mi-a fost mila sa ii arunc.Acum au 5 saptamani si maninca singuri.Vreau sa ii dau oricarei persoane iubitoare de animale.In prezent mai am de dat 2 fetite si un baiat.Daca stiti cui i-ar trebui va rog sa imi dati un mesaj.Tin sa va anunt ca trebuie neaparat facut vaccinul si deparazitarea, care costa cam 100.000-150.000lei.Astept mesaj de la voi.Va[pup]pe toti. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/album?.dir=/e3f2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...