Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea !!!


Recommended Posts

[hopsieu] Iar vin cu o rugaminte la oradenii mei [:)] Trebuie sa-mi fac niste analize (sange, urina, toxo) si - avand in vedere ca nu mi-am mai facut analize din secolul trecut - nu mai stiu care e procedura [:I] Recoltarile se fac numai dimineata, pe nemancate? Si unele dintre ele nu sunt gratuite (cu trimitere)? [pup] tuturor Daca dragoste nu e, nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Andan, anul trecut cand eram eu insarcinata am facut analizele pt sida ai sifilis la sanepid gratuit, la maternitate am facut-o pe cea cu rh-ul a costat 100 000. Restul le-am facut la un laborator de analize la inceputul lunii cand au fonduri dar si asa a trebuit sa platesc ca nu toate erau gratuite. Trebuie sa mergi pe nemancate pt analizele de sange. Tot la sanepid am facut urocultura de mai multe ori pt o infectie urinara - era cel mai ieftin din oras si in puls o data cand am facut-o la pelican de fapt rezultatul era de la sanepid. Cu drag, Tutzi si Iasmina (28.10.2003) http://community.webshots.com/user/tutzica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca n-am mai scris demult oradenilor mei.Daca cumva a-ti uitat cine sint..sint si eu din oradea plecata prin tzari straine de 2 ani.Din pacate nu am reusit sa merg in vara in tzara..dar a ajuns sotul in ro si in Oradea..asa ca am primit vesti din Oradea si despre Oradea prin el. Eu sint bine si am o burtica de 7 luni si nasc prin ianuarie...si tare as vrea sa pot sa vin cu bebe,daca v-a fi sanatos si cuminte, anul viitor in tzara..ca mi-e tare dor.. Pupici adana 28+ saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult tutzi draga [flo] Si daca mai ai un strop de timp si rabdare, spune-mi te rog unde e sanepidul, ca pe acolo chiar ca nu am avut treaba niciodata. Si inca ceva: pentru analizele gratuite (cele de la sanepid) ai avut nevoie de trimitere de la medicul de familie? Multumesc mult de tot, inca o data. [pup] Daca dragoste nu e, nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu numele strazii, dar e in centru, vis-a-vis de pasarela peste Cris, pe partea cu parcul ( nici pe asta nu stiu cum il cheama). Daca nu-ti dai seama pe unde vine am sa aflu eu numele strazii. PS Si eu tot cu doctorita Antal am nascut. Eu am fost f multumita dea ea. Cu drag, Tutzi si Iasmina (28.10.2003) http://community.webshots.com/user/tutzica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Libraraia Eminescu in sus spre Cris, nu spre centru ce pe langa restaurantul Oradea, spre clubul FC BIHOR apoi in capat usor la stanga si fata de trecerea de pietoni spre podul pietonal anterior acesteia a patra poarta, are scris afara Directia de Sanatate Publica Bihor alb pe fond albastru si steagul Romaniei deasupra. Nu ai cum sa nu gasesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andan cladirea sanepidului este situata paralel cu restaurantul Bridge dar pe partea cealalta a crisului.Deci dupa ce treci poduletul de la Bridge( fostul nuiele pe vremuri) treci prin parc( nu parcul 1 decembrie) pe langa chioscurile de ziare, fast food, ajungi la trecerea de pietoni, treci si o iei in stanga, dar ai grija sa nu ajungi pe starduta unde este liceul Saguna, ci pe strada paralela cu parcul si cu strada unde este liceul.La vreo 200 m de coltul strazii vei gasi Sanepidul si trebuie sa intri in curte sub o poarta mare.Acolo intrebi la portar unde vrei sa ajungi.Bafta multa si daca nu intelegi ceva anunta-ma. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/album?.dir=/e3f2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...